Adnan Oktar ve İsrail


Açıklama: Adnan Oktar ve İsrail Hayranlığı konusu..
Kategori: ADNAN OKTAR
Eklenme Tarihi: 23 Kasım 2015
Geçerli Tarih: 21 Eylül 2018, 20:55
Site: Reddiyeler.com - Ehli sünnet itikadı üzerine site
URL: http://www.reddiyeler.com/detay.asp?haberID=316


Web sitemizde Adnan Oktar konusunda fazla bilgi yazmaya gerek duymuyoruz, devamlı çıkıp program yaptığı A9 tv kanalını izlemek caiz değildir desek yeterlidir, fazla belgelere girmeden ihvanlar.net sitesinden alıntı bir yazı yazmakla yetiniyoruz..

İşte yazı:

Belki dikkatinizi celbetmiştir, sitemizde Adnan Oktar’a reddiye dahi yapma gereği duymuyoruz. Çünkü bütün kamuoyu neyin ne olduğunu en az bizim kadar iyi biliyor.

   Adnan Oktar’ın yazımıza konu olmasının çok özel bir nedeni var. Biz, ismailaga.info yıllar önce bir yazı yayınlamış ve Adnan Oktar’ın İsrail’in bir  mehdilik projesi olduğunu, haber sitelerinden alıntılar yaparak sizlere aktarmıştık. Adnan Oktar’ın gerçek yüzü ortaya çıkınca yazıyı sitemizden kaldırdık.

   Daha önce: “İsrail’e atom bombası atacak adamın gök kubbeyi başına geçiririz” gibi ve benzeri sözleri, Yahudiler ile içli dışlı olması, masonlara iltifat ederek dua etmesi vs.. bu iddiaları güçlendirecek cinstendi.

   Akıllara gelen sorulardan birisi de, gazetelere verdiği sayfa sayfa reklamların, yöresel ve ulusal televizyonlara yaptırdığı röportajların, kurduğu televizyonun ve masrafların hangi kaynaktan sağlandığı idi.

   İşte şimdi de İsrail’in katliamlarını kendince meşru göstermek için büyük bir gayret içerisine girdi. Terörist İsrail’i haklı bulduğunu söyleyerek, kendilerini savunan Hamas’ı suçladı.

    Adnan Oktar şöyle demiş:

   “Bu işi sadece Mehdi çözer. Durduk yere roket atmanın ne anlamı var. Onlar da seni bombalıyorlar işte. Ve buna nefsi müdafaa diyorlar. Adam da senin roketine bombardımanla karşılık veriyor.Olan çocuklara oluyor.”

   İşin ilginç tarafı Adnan Oktar’ın sözlerinin İsrail haber siteleri tarafından manşete taşınmasıydı. Bu bağlantı hızı herkesin bir kez daha düşünmesine sebep oldu.

 Adnan Oktar hepinizin de düşündüğü gibi İsrail’in ağzı ile konuşuyor. Çünkü bu savaşı İsrail’in başlattığını Amerika’da “Gazze’ye özgürlük” diyerek İsrail’i protesto eden gayri müslimler dahi biliyor.

  Bakın başka bir haberde ne deniliyor:

   “İsrail’in Gazze’ye, havadan ve denizden düzenlediği saldırılar, ABD’nin New York kentindeki dünyaca ünlü Times Meydanı’nda yüzlerce kişi tarafından protesto edildi.

   “Gazze İçin Acil Küresel Eylem” kapsamında, Times Meydanı’nda düzenlenen gösteride, aralarında Hasidic Museviler ve Amerikalıların da bulunduğu yüzlerce kişi Gazze’ye yapılan saldırılar nedeniyle İsrail hükümetini protesto etti. Ellerinde Filistin bayrakları ve İsrail karşıtı söylemler içeren pankartlar taşıyan kalabalık grup, Times Meydanı’nda, 7. ve 8. Caddeler arasında, 42. sokakta dev bir Filistin bayrağı açtı.”

   Gördüğünüz gibi Yahudiler dahi (Allahu teala onlara hidayet nasip eylesin) İsrail’in yaptığı terörü protesto ederken, içimizdeki İsrail’liler, terörist devlete destek olma, Müslümanları kötüleme gayretinde.

   Dolayısıyla dikkat ediniz… Böyle zamanlar sapla samanın ayrıldığı zamanlardır…

www.ihvanlar.net