24 C
Kyiv
Середа, Вересень 19, 2018

Робота за кордоном в Ізраїлі

Найвигідніше українцям працювати в Ізраїлі

Робота в Ізраїлі останнім часом приваблює все більше і більше українців, і на те є багато причин. Головна серед них – висока заробітна плата. Зараз українці на заробітках отримують, в середньому, бл. 2400 доларів на місяць.

Робота в Ізраїлі для українців є в першу чергу для представників робочих спеціальностей. Нескладно працевлаштуватися також на посади, які передбачають некваліфіковану працю. Високим попитом користуються вакансії доглядальниці, санітарки, покоївки, а також різноробочі на будівництві та в промисловості.

Економіка Ізраїлю гостро потребує заробітчан на робочі місця.

Сьогодні в Ізраїлі популярні такі вакансії:
Найбільше пропозицій є на такі посади:
• Будівельники різних напрямів, різноробочі на будівельні майданчики,
• Покоївки, прибиральниці, офіціанти,
• Доглядальниці, санітари, патронажні сестри
• Техніки, механіки, зварювальники, слюсарі,
• Садівники та перукарі.

Середня мінімальна офіційна заробітна плата в Ізраїлі складає 2400 доларів. Стільки отримують прибиральниці та садівники. Менша оплата у персоналу супермаркетів, залежно від позмінної праці.

Спеціалісти у сфері будівництва можуть розраховувати на 2800-3200 доларів у місяць. Особливим попитом користуються електрики, зварювальники, муляри та штукатури. Дефіцит представників будівельних спеціальностей став причиною угоди Ізраїлю з Україною про офіційне працевлаштування близько 20 тисяч українських спеціалістів в ізраїльському будівництві! За умовами договору українські спеціалісти зрівнюються з місцевими і отримують такі ж високі заробітні плати та соціальне забезпечення.

Незважаючи на це, відшукати хороші вакансії самостійно дуже складно. Ви витратите багато часу і не матимете жодних гарантій. Значно простіше і надійніше скористатися послугами нашої компанії. Спеціалісти допоможуть знайти якісних роботодавців і юридично правильно оформити всі потрібні документи, що дозволить суттєво зекономити час та зусилля. Візовий центр «GLOBUS» професійно виконає всі пункти до Вашого успішного працевлаштування в Ізраїлі