Rage 2 Çok Yakında Çıkıyor!

25-06-2018

Resmi olarak biliyoruz ki, Bethesda'nın 2011'deki Rage başlığıyla oluşturduğu oyuna aynı şekilde Rage 2'ye devam edeceğini duyuruldu. Şimdiye kadar gördüğümüz her şeyden önce Rage 2, oyuncuları Mad Max, Fallout ve Borderlands arasındaki bir dünyayı meydana getiren başka bir kıyamet sonrası heyecan yolculuğu olacak. Bethesda'nın vitrini bize Rage 2 hakkında biraz daha fazla bilgi verdi ve bize nasıl oynayacağına dair iyi bir bakış sundu. Oyuncular hayatta kalmak için savaşırken ve aynı zamanda  yetim olan Walker'ın rolünü üstlenecekler. Oyun görüntülerinde geniş bir açık dünya olduğunu görüyoruz.

 

 

Rage 2 Çıkış Tarihi

Henüz Rage 2 için kesin bir çıkış tarihi yok, ancak Bethesda ilkbahar 2019'da geleceğini onayladı. En çok rağbet gören durum ise Rage 2'nin, 15 Mayıs'ta ortaya çıkarılan oyun fragmanından geliyor. Bu fragman, oyunun 2019'da piyasaya sürüleceğini doğruladı ve oyuncuların oyunda yer aldığından çok daha fazla boyutta açık bir dünyaya gireceğini gösteriyor. Oyundaki muharebe ise silahlarla beraber çok vahşi gözüküyor. Hikaye söz konusu olduğunda, bilgiler hâlâ zeminde oldukça incedir ama en azından bir tane olacağını biliyoruz. Bethesda, oyuncuların Walker'ın bu  rolünü üstleneceklerini söylüyor: “The Wasteland'ın son Korucusu” “Walker olarak”, otoritenin baskıcı kuralını bir kez ezmek için gerekli olan tüm araçları ve teknolojiyi aramak için  sadist çetelerle mücadele eden acımasız bir çorak arazide olacaksınız. ."

 

 

 


Rage 2'den Görmek İstediğimiz Şey

Orijinal Rage'in piyasaya sürülmesinden bu yana çok uzun bir zaman geçti ve oyunda, devam etmenin avantajını görmeyi çok istediğimiz çok sayıda ilerleme oldu. Eğer orijinal Rage haklı bir şey varsa, onun görünüşüdür. Özellikle zamanı için görsel olarak etkileyici bir oyun ve grafik olarak etkileyici. Bu sürümde aynı çabayı görmek istiyoruz, hem de şimdi 4K ve HDR fırsatları sunan yeni nesle birkaç sene içinde geçeceğiz. Görselleri yanı sıra, Rage öfkesiyle ve AI ile etkilendi. Ciddi tatmin edici nişancı ve  gerçekten akıllı bir kişiydi. Eğer orijinal oyunda bile gelişmiş bir Al varsa, Rage 2'nin bu alanda yenilik yapmaya devam etmesini ve belki de oyuncuların hareketlerini ve hareketlerini takip etmek için daha da çeşitli şeyler yapmasını görmeyi oyunseverler çok isteyebilir. Açık dünya oyunları 2011'den bu yana uzun bir yol kat etti ve kısa bir süre önce, açık dünya özgürlüğünü güçlü karakterlerin yanı sıra sürükleyici ve ilgi çekici bir hikaye ile dengelemeyi başaran geniş bir yelpaze gördük. Mayıs ayında ortaya çıkan oyun fragmanı sayesinde, bunun bir parçası olacağını biliyoruz.

Arama sonuçları