Pradžia » Katalogas Kontaktai  |  Mano duomenys  |  Užsakymas  |  Vykdyti užsakymą   
Prekių grupės
Informacija
Straipsniai
Rekomenduojama plačiau
Forever Move™ su ciberžole ir NEM ®*
Forever Move™ su ciberžole ir NEM ®*
57,95€
Sveiki,

Sveiki užsukę į aloe-vera.lt – produktų iš alavijo virtualų katalogą. Tai nepriklausomo distributoriaus interneto svetainė. Oficialus Forever Living Products puslapis - www.foreverliving.lt

FOREVER - Aloe Vera kompanija 

Garsiai ir be jokių užuolankų galime pasigirti - turime itin aukštos kokybės ALOE VERA produktus. Ne po kelis lašus dėl pavadinimo, o kaip pagrindinę sudedamąją dalį.

Alavijas - mūsų odos ir organizmo draugas Nr. 1. Ir veiksmingas jis tada, kai organizmas jo gauna pakankamai.
Tai - tik keletas pvz., kiek procentų alavijo sudaro mūsų produktus.

Kviečiu rinktis tik tai, kas TIKRA.

Nežinote, kuris produktaS geriausiai atitiks Jūsų poreikius? Turite klausimų? Reikia konsultacijos? Kreipkitės - 8 698 05605, Aušra

Apie ALOE-VERA.LT katalogą 

Šį katalogą sukūriau siekdama kuo daugiau žmonių supažindinti su kokybiškais ir sveikais produktais, pagamintais alavijų pagrindu.

Šių produktų nerasite prekybos centruose, vaistinėse, įprastose prekybos vietose.
Produktų gamintoja - kompanija Forever - yra pasirinkusi tinklinės rinkodaros pardavimo būdą, kai pirkėjas konsultuojamas individualiai. Todėl šiuos produktus Jūs galite užsisakyti ir įsigyti tik pas kompanijos konsultantus arba tiesiogiai iš kompanijos.

Šiame kataloge produktai tik užsakomi. Apmokėjimo, nuolaidų galimybės bei kiti iškilę klausimai aptariami individualiai, dažniausiai skambučio metu.

Taip pat puslapyje rasite daug papildomos informacijos apie produktus – tai straipsniai ir patarimai.

Jei Jūs jau žinote šiuos produktus, arba Jus domina galimybė juos įsigyti pigiau, galite patys tapti VIP klientais. Tai galimybė Forever produktus naudoti savo reikmėms, įsigyjant juos su nuolaida. Kokie yra pliusai, būnant VIP klientu, galite sužinoti ČIA

Visa kompanijos produkcija suskirstyta į keletą grupių. Jas rasite kairėje katalogo pusėje. Jei Jums sunku pasirinkti tinkamiausią produktą, PARAŠYKITE ARBA PASKAMBINKITE ir aš būtinai Jums padėsiu.

Jei Jums trūksta pajamų, norite papildomai užsidirbti, užpildykite ANKETĄ ir aš padėsiu Jums papildomai užsidirbti ar net sukurti savo verslą.

Iki malonių susitikimų.

Pagarbiai,
Forever verslo savininkė Aušra Žvinklienė (kontaktai, jei Jums reikia daugiau informacijos - +370 698 05605), info@aloe-vera.lt

Apie mane 

Šis puslapis – tai nepriklausomo Forever verslo savininko puslapis.

Sveiki, malonu, kad apsilankėte mano kataloge apie sveiką gyvenimo būdą su Forever.

Su kompanija Forever ir jos produktais susipažinau, juos naudoju ir vartoju nuo 2005 metų. Per šį laiką išbandžiau beveik visą asortimentą, t.p. ir naujienas. Nuolat gilinu žinias apie sveiką mitybą, judesio naudą, tinkamą odos priežiūrą, šeimos ir vaikų sveikatos stiprinimą natūraliomis priemonėmis. Ir čia dalinuosi patyrimais su Jumis.

Visada domėjausi sveiku gyvenimo būdu ir kaip išlikti sveikai, o ne gydytis.. Džiaugiuosi atradusi šiuos veiksmingus kompanijos Forever produktus.
Kuriant šį puslapį, pagrindinis tikslas buvo dalintis šiais produktais ir informacija apie juos bei kompaniją su žmonėmis.

Tikiuosi, kad mano sukaupta informacija bei Forever produktai padės Jums sustiprinti imunitetą, pagerinti virškinimą, gelbės gerinant odos būklę, sprendžiant kitas problemas. Juk alavijas – tikras pagalbininkas esant įvairiems negalavimams, sutrikimams. Tačiau nereikia jų laukti – pasirūpinkite savimi, kol esate sveiki.

Pagarbiai,

Aušra Žvinklienė, FBO, +370 698 05605 (ID įmonės 'Forever Living Products' sistemoje - 370-1512).


Gal norite prisijungti? Jei Jūs pirmą kartą ir nesate užsiregistravę, gal norėsite užsiregistruoti dabar?
Nauji pasiūlymai
Gaivinantis paakių kremas
Gaivinantis paakių kremas
17,10€
Švelninamasis šveitiklis
Švelninamasis šveitiklis
17,10€
Infinite by Forever TM odą stangrinantis  kompleksas
Infinite by Forever TM odą stangrinantis kompleksas
48,00€
Paieška
Užsakymas plačiau
...yra tuščias, reikia pagalbos?
Atsiliepimai plačiau
Alavijų - natūralios - sultys (Aloe Vera gel)
Skonis ir neturi patikti, juk tai naturalios sultys aloe. Be ..
5 iš 5 žvaigždučių!
Nuolaidos


nuolaida


Šis puslapis, www.aloe-vera.lt, yra nepriklausomo distributoriaus internetinė svetainė. Distributoriaus ID kompanijos sistemoje – 370 000 001512
Oficialus kompanijos puslapis – www.foreverliving.lt
Svetainėje esanti informacija pateikta remiantis mokymų ir seminarų medžiaga, konsultuojantis su gydytojais ir gavus jų leidimą publikuoti.
Kopijuoti šią informaciją be aloe-vera.lt sutikimo draudžiama.
Papildoma informacija:   Apie alavijo produktus bei verslo galimybes latvių kalba. Renginių, foto akimirkų blog'as(tinklaraštis)