Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Facebook візьме на роботу ще тисячу осіб через інформацію щодо покупки реклами з РФ

Раніше в соціальній мережі заявили, що протягом двох років, акаунти, які діяли з Росії, купували і поширювали в соцмережі політичну рекламу.

Facebook планує найняти ще 1000 осіб для перевірки рекламних оголошень через інформацію про те, що Росія купувала політичну рекламу в соцмережі під час виборів в США.

Про це йдеться в заяві Facebook, - пише "Українська правда".

Нові співробітники будуть найняті в наступному році.

Компанія інвестує більше коштів в програмне забезпечення для автоматичного видалення фейкової реклами.

Раніше в Facebook заявили, що протягом двох років, акаунти, які діяли з Росії, купували і поширювали в соцмережі політичну рекламу. Акаунти діяли і під час президентських виборів в США.

ВідеоРосія планує заборонити використання Facebook

Переважна більшість цих оголошень не торкалися конкретно теми виборів, однак через ці акаунти поширювалися провокаційні повідомлення, що зачіпають теми ЛГБТ, імміграцію, права на зброю і т.д.

Директор служби безпеки Facebook Алекс Стамос заявив, що намагаючись відстежити зв'язок між можливим втручанням Москви у вибори в США і рекламними оголошеннями у Facebook, в соцмережі знайшли приблизно 470 фейкових акаунтів і сторінок, які з червня 2015 по травень 2017 років придбали близько 3 тисяч оголошень на загальну суму 100 тисяч доларів. Ці облікові записи та сторінки були пов'язані один з одним і, ймовірно, діяли з Росії.

Переважна більшість рекламних оголошень були зосереджені на посиленні соціальних і політичних розбіжностей в американському суспільстві. 

Раніше у Кремлі вже заявляли, що нібито не мали ніякого стосунку до втручання в американські вибори через соціальні мережі.  

Залиште свій коментар

Вибір редакції