CO TO ZNACZY MIEĆ KOTA?

Z-pazurem-regulamin-konkursu-PreVital
No właśnie Moi Drodzy, zastanawialiście się kiedyś co to faktycznie znaczy? Frapują mnie odpowiedzi na to pytanie, nie tylko z resztą mnie, również Producenta Karmy Pre Vital, która obiecała sowicie nagrodzić najlepszą odpowiedź 😉

Otóż, wystarczy elokwentnie i może dowcipnie, czy jak tam chcecie, ale wyczerpująco, odpowiedzieć na to pytanie. Odpowiedź przesłać do mnie lub umieścić w komentarzu. Konkurs jest też na profilu Pazura na FB i tam obowiązują identyczne zasady. Zatem, Człowiek, który odpowie celująco otrzyma dla swojego Kota zapas karmy Pre Vital. Warto. W jury zasiadam ja, wymagająca ale też sprawiedliwa. Koty oczywiście też będą ocieniać. Czy sprawiedliwie to nie wiem. Od jutra, przez tydzień możecie deliberować, robić pomiary i notatki, ale w ciągu tygodnia musicie napisać odpowiedź. A my czekamy z niecierpliwością!
Ps. regulamin w załączniku.

Reklamy

Wydziedzic  

Się koteczek po niewczasie zorientował co stracił. Jako Pierworodny miałby pierszeństwo a tak? Bana dostał, hejta dostał i na dodatek o majątku mym może zapomnieć. Przekalkulowała se wyrachowana Ruda wiadomo co i spolegliwy się zrobił. I to jak. Miziaj, smyraj, kochaj.

Pozostaję  jednak nieugięta. Osikał mi baranki. Tego się nie wybacza. Nawet kotu. Pierworodnemu. 

 

Williamek out.

Przyjechałam na wieś. Do synka pierworodnego mego, zostawiając dziewczynki moje na cały weekend. Kiedy wychodziłam siedziały smutno, łkając. No, ale w końcu do pierworodnego jechałam z nadzieją na spędzenie wspólnej nocy. Ta. Spędziłam jak nic w pachnącej pościeli w baranki.Białej. Nad ranem jednak pościel miejscami nie była już  biała lecz zażółcona. I lenorkiem czy innym persilem nie pachniała. Ruda świnia zsikała się była podczas nocy na moją kołderkę. W związku z czym w ten sobotni poranek Williamek dostaje bana oraz hejta i do odwołania, znika z bloga. Tyle.