здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Благодійний фонд України «Небайдужі серця»

Лютий 26 2015

Благодійність в наше врема – рідкісна річ, притаманна не багатьом людям, але навіть у настільки байдужі часи знаходяться люди, готові нести добро безкорисливо. Найяскравішим представником благодійного руху є фонд "Небайдужі серця". Поєднуючи в собі тепло всіх не байдужих, фонд створив три програми з благодійної допомоги:

  • захисти країну;
  • поверни добро;
  • здорова нація


"Небайдужі серця", завдяки програмі "захисти країну", вже зібрав мільйони гривень для підтримки Української армії – наших захисників. Не дивлячись на героїчну боротьбу наших збройних сил з ворожою армією, государжавного апарат не здатний повною мірою забезпечити бійців, як на передовій, так і в тилу. Саме тому благодійний фонд "Небайдужі серця" займається регулярної підтримкою внутрішніх військ, національної гвардії і добровольчих батальйонів, в першу чергу – продуктами харчування і медикаментами, так необхідним нашим бійців. Допомогабатальйонам і бригадам здійснюється волонтерами фонду "Небайдужі серця" безпосередньо на передовій, де постачання армії особливо гостро стоїть на порядку денному. З здоровими і ситими військовими Україна обов'язково переможе в цій війні.

Так само фонд заснував програму "поверни добро". Дана благодійність дозволяєзабезпечити дітей сиріт, малозабезпечених з інтернатів та реабілітаційних центрів підтримувати не тільки харчуванням та одягом, а й забезпечувати повноцінне навчання і увагу. Саме завдяки цій програмі дітки з обмеженими можливостями і складними захворюваннями можуть відчути себе повноцінними членами суспільства, не дивлячись на відсутністьтурботи з боку своїх батьків.

реалізовує програму "здорова нація". Саме ця допомога дає надію на життя багатьом діткам із звичайних сімей, які не можуть собі дозволити дорогі операції при складних захворюваннях, як лейкоз, рак, фібропластома та інше. Завдяки такій допомозі вже десятки дітей підлозічилі кваліфіковане лікування в клініках вітчизняних та закордонних у кращих фахівців світу.  
Фонд допомоги систематично проводить звіт перед своїми численними філантропами на сайті, що дозволяє не сумніватися в благих намірах фонду. Немає сумніву, що такі організації принесуть ще багато добра на цій Землі.

← Що таке пестициди Навіщо індивідуальному... 
Переглядів: 249
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні
Loading

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен