Home Čenelings? Par mūsu vēstītājiem Par mums Contact


Home > Latviešu > Mike Quinsey - SaLuSa, March 12, 2010

SaLuSa, March 12, 2010

Tā varētu būt kā izrāde vietējā teātrī, kurā jūs visā pilnībā iejūtaties, bet, kad aizveras priekškars, tad atgriežas jūsu patiesā dzīves realitāte. Mīļie, jūsu visi esat aktieri, kas uzrakstījuši paši sev manuskriptus, lai izietu pieredzi dualitātē. Izrāde tuvojas beigām, un jūs kļūstat aizvien apzinošāki par jūsu patieso realitāti. Jūs sākat saprast, ka esat kas vairāk nekā tikai ārēji varat sevi ieraudzīt, un to, ka jūsu liktenis ir- atgriezties uz jūsu īstajām mājām kaut kur starp zvaigznēm. Jūs tik ilgi bijāt piesaistīti Zemei, ka gandrīz esat aizmirsuši cik īpaši esat. Neskatoties uz daudzajām dzīvēm, kas pavadītas uz Zemes Mātes, jūs neesat nākuši vai cēlušies no tās. Noslēguma ciklam jau ienākot redzes laukā, jūs sākat gatavoties doties atpakaļ uz augstākām dimensijām no kurām atnācāt.

Beigu laiki pilnīgi skaidri nes pārmaiņas, kurās jau šobrīd atrodaties, un kļūst acīmredzami tas, ka nevarat saglabāt veco lietu kārtību. Viss, kam neatradīsies vieta jūsu nākotnē, atkritīs, un tas momentā jūsos izsauks diskomfortu un apvērsumu. Tas ir pilnīgi nenovēršami, jo notiek attīrīšanās, bet esat droši, ka viss tiks aizstāts ar apstākļiem, kas vairāk piemēroti un pielāgoti jaunajam Cilvēkam, kurš saplūdīs ar visaptverošo apziņu. Viss ticis rūpīgi un labi izplānots un nevar ciest sagrāvi, un mēs kā Galaktiskā Federācija spēlējam vitālu lomu perfekta rezultāta nodrošināšanai. Nenovirzieties no mērķa nemiera vai apkārtesošās kņadas ietekmē, un ziniet, ka tas viss ir īslaicīgi. Turpiniet skatīties uz nākotni un lielo pacēlumu, kas tuvojas.

Fināla notikumi var būt neizpaudīsies tā kā jūs tos iespējams esat gaidījuši, tā kā tas rakstīts daudzajos pareģojumos, kas saistīti ar fiziskajām pārmaiņām. Ieguvumi no NESARA (National Economic Stabilization and Recovery Act- Nacionālā ekonomiskās stabilizācijas un atjaunotnes akts) ir kļuvuši par daļu no galvenajām pārmaiņām, un iemiesojušies plānā pie kura mēs tagad strādājam. Parādi ar nolūku tikuši uzspiesti nabadzīgākām valstīm kā kontroles līdzeklis, un tas izpaužas kā naftas vai citu patēriņa preču trūkuma radīšanā. Līdzīgā veidā arī Cilvēks pats ticis pakļauts likumiem, kas ļoti bieži bijuši netaisnīgi, un kas radījuši apstākļus dzīvei tikai ar finansiālas palīdzības sniegšanu no ārpuses. Un tā- gan zemes, gan to cilvēki ir tikuši turēti parādos. Tāpēc tagadējā rīcība vērsta uz situācijas atrisināšanu- jūsu patreizējās valdības tiek nomainītas. Tikai ar Konstitucionālo likumu pārkārtošanu tas noticis ASV. Tomēr finansu kontroles un problēmas, kas ceļas no tām, ir pārņēmušas visu pasauli, un tam ir jāmainās lai nāktu taisnība un vienlīdzīga labklājība.

Jums sagaidāmi daudzi labumi, bet prioritāte šobrīd ir saistīta ar visām Trešās pasaules valstīm. Lielas ciešanas, postu un nāves gadījumus ir radījis bads un normāla ūdens trūkums. Šo cilvēku dzīves kvalitāte tiek mākslīgi turēta ļoti zemā līmenī, jo uz Zemes ir pietiekoši daudz resursu, kas var nodrošināt ikvienu ar pieklājīgu dzīves līmeni. Pirms iestājas beigu laiki, ir jābūt visa pacēlumam, un visu cilvēku satuvināšanai, lai tie varētu kļūt par Vienu. Jūs esat vienlīdzīga statusa dvēseles, kas nākušas no Avota, un jūs esat pelnījuši dzīvot laimīgu dzīvi, kurā nav trūkuma. Vai, jūs, esot Tādi, kuri spēj visu mīlēt, vai, patiešām, izturēsieties savādāk pret jūsu brāļiem un māsām? Mēs ticam, ka esat saskatījuši savu dievišķību un redzat dzīvi savādāk nekā agrāk, un redzat tālāk par ārējo fizisko būtību.

Vēsture jau parādījusi kā jūsu vadoņi atbalstīja ideju par to, ka daži cilvēki ir zemākas būtnes un var tikt lietoti kā vergi. Tā vietā lai palīdzētu tiem kļūt brīviem un paceltu to dzīves līmeni, tie tika turēti nospiesti un liegtas pamatprasības to izdzīvošanai. Vai redzat kā karma tikusi radīta jau no jūsu senčiem, un kāpēc tik daudz kas ir jāsakārto līdz šī cikla beigām? Jūs varētu to nosaukt par samaksas/atmaksas laiku, un jums pieaugot savā apziņā, jūs sapratīsiet, ka katra rīcība izraisa pretreakciju. Karma ir jāattīra gan individuāli, gan arī Cilvēces Civilizācijai, tas ir ierakstīts Visuma likumā.

Daudzas lietas, kas ar jums notiek personīgā līmenī tiek apzinātas zemapziņā, jo jūs plānojāt šajā reizē izmantot iespēju pacelties. Neatkarīgi no jūsu gūtajām pieredzēm, ja jūs jūtat, ka notiek kaut kāds progress, tad varat būt droši, ka jūsu kurss iet uz piepildīšanos. Un, iespējams, tad varat paši saskatīt vēl papildus mācību nepieciešamību. Daudzi riņķo ap savām personīgajām attiecībām, un tas ir viedi atstāt Zemi sakārtojot visas nesaskaņas. Miera radīšanā ar citiem vēl svarīgāk ir atcerēties, ka piedošana sevī ietver arī jūs pašus.

Tie, ko jūs uztverat par visnelabākajiem cilvēkiem vienalga ir Dieva dzirkstis, un tiem ir nepieciešama mīlestība, lai tos atmodinātu patiesajai eksistences būtībai. Tā kā jūs strādājat, lai tuvinātu sevi Beznosacījuma Mīlestībai, un kļūtu par Kristus apziņas nesējiem, nekad nav lieki sevi pārbaudīt. Kristus būtība sākas ar līdzjūtību un spēju ne-kritizēt, netiesāt. „Bet pēc Dieva žēlastības es eju” ir spēcīgs apgalvojums, ko vērts atcerēties, jo bez izņēmuma visi esat pavadījuši dzīves, kurās jūsu gaisma bijusi aptumšota. Tāda pieredze nav neizdzēšams kauna traips, un katram tiek dota iespēja sevi padarīt par labu cilvēku. Nav tādas lietas kā mūžīgais nosodījums, un ja Dievs var jums piedot, tad Cilvēkam jāseko viņa paraugam.

Daži iespējams lasa šos vēstījumus un jūtas mazvērtīgi un šaubās par savām spējām atvērties apziņas paplašināšanai, lai ļautu sevī ienākt Gaismai. Tomēr, ja esat sākuši jau apsvērt šādas iespējas, tad jau atveraties Gaismai, un ja sāksiet sev ticēt un noticēt, tad nāks arī palīdzība. Tieši tāpat kā citiem, arī jums blakus visu laiku atrodas jūsu Gidi (pavadoņi) un tie atvērs jums iespējas progresam. Jūs nekad neesat atstāti, pamesti, notiek tieši pretējais, jo kritušām dvēselēm tiek sniegta īpaša uzmanība, lai tās atkal atgrieztu atpakaļ Gaismā.

Es esmu SaLuSa no Sīriusa un varu teikt to, ka mēs vēlamies būt jūsu skolotāji. Mums ir atbilstoša pieredze, mēs saprotam jūsu problēmas, un maigi vadām jūs uz jūsu jaunajām dzīvēm kā Galaktiskajām Būtnēm. Mēs sūtām jums mīlestību un vēlējumus ātrāk noslēgt jūsu dualitātes laiku. Ar katru dienu mēs satuvināmies, jo Pirmais Kontakts sāk iegūt ievērojamus apmērus, un, kādas svinības tās būs visiem mums.

Paldies SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.


Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge