Şanlıurfalılar Derneği, Cebelibereketli Gazetecileri konuk etti


Açıklama: Osmaniye Şanlıurfalılar Derneği geleneksel hale getirdiği Sıra Geceleri'ne yeniden start verdi.
Kategori: Güncel
Eklenme Tarihi: 10Kasım2017
Geçerli Tarih: 19Eylül2018, 09:38
Site: Akdeniz Gazetesi
URL: http://www.akdenizgazetesi.com/haber_detay.asp?haberID=15952


Osmaniye Şanlıurfalılar Derneği geleneksel hale getirdiği Sıra Geceleri'ne yeniden start verdi.
Şanlıurfalılar Derneği'nin ilk Sıra Gecesi konuklar  Osmaniye Cebelibereket Gazeteciler Cemiyeti üyeleri  oldu.
Gecede 63 8O sıra gecesi ekibi birbirinden güzel türküleri seslendirmesinin ardından çiğköfte ikramı yapıldı.  
Gece  Şanlıurfalı sanatçı Ömer Altınses’in söylediği Türkülerle sona erdi.
2017-2018 sezonunun faaliyetlerine start verdiklerini bildiren Osmaniye Şanlıurfalılar Derneği Başkanı Nusret Esen, Yaz sezonunda verdiğimiz aradan sonra bu gece ile birlikte Sıra Geceleri'ni yeniden başlattıklarını söyledi.
Başkan Esen “Yaz sezonunda verdiğimiz aradan sonra bu gece ile birlikte Sıra Geceleri'ni yeniden başlatıyoruz. Yeni sezonun ilk programını da basın mensupları ile yapmayı uygun gördük. Çünkü basın mensuplarının çok büyük desteğini görüyoruz. Biz de onlara hem teşekkür etmek hem de onları ağırlamak istedik. Çünkü Sivil Toplum Kuruluşları (STK) bir yere gelmişse, mutlaka basının desteği ile gelmiştir. Bir şehir bir yerlere gelmişse yine basının gücü ile gelmiştir. Basının gücü hiçbir şekilde tartışılamaz. Ben derneğim adına Osmaniyeli basın mensuplarına teşekkür ediyorum" dedi.
Cebelibereket Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ali Cihangir, “Bu güzel akşamı organize eden Sayın Başkan Nusret Esen ve dernek yöneticilerine teşekkür ediyorum. Bizler ülkemizin geçtiği bu zor süreçte doğulusu batılısı, kuzeylisi ve güneylisiyle kardeş olduğumuzu dünyaya bir kez daha haykırıyoruz. Herkese iyi eğlenceler diliyorum” dedi.  CGC Basın