+ 377 (0) 44 160 970
 + 377 (0) 44 216 592
Mirė se vini nė NAFRON EXCLUSIVE
Salloni i dasmave Nafron Exclusive,me njė kapacitet prej 600 vetash dhe dekorimi i ri i sallonit si nga jashtė ashtu edhe nga mbrenda dhe meni tė pasur, ju bėjnė tė ndiheni mė ndryshe tek ne.

Dasmat,synetia,datlindjet dhe evenimentet tjera tė rėndėsishme dhe me njė ofertė tė pasur e cila u ofrohet klijentit tė bėjė vetė pėrzgjedhjen e menisė; me ushqim apo pa ushqim ose me alkool apo pa alkool,janė vertytet qė tė jeni ngrohtėsisht tė pranuar nė sallonin tonė nė Nafron Exclusive, dhe tė shoqėruar nėn praninė e stafit tė buzėqeshur dhe me parking tė siguruar.

Mos harroni se… nėse Ju deshironi ta kaloni diten tek ne,ne do t'ju mirėpresim nė mėnyrė mė tė mirė tė mundshme qė tė ndiheni sa mė tė lumtur dhe qė do t'ju lė mbresė nė kujtesėn e tuaj.

Shėrbimet:Organizimi i dasmave,Sistemi i ajrosjes,Gjeneratorėt,Klima e nxehtė dhe e ftohtė.Wireless…