ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКІ БОГОСЛУЖЕННЯ У БИДҐОЩИ

   Dodana: 2017-07-03 Ilość wyświetleń wiadomości: 909   
В понеділок 3 липня владика Володимир, разом з о. канцлерем Павлом Добрянським, відбули робочий візит до Бидґощи, в часі якого відвідали місцевого римо-католицького єпископа Яна Тираву. Предметом зустрічі обох єпископів було відкриття греко-католицького душпастирства у цьому місті. Усталено, що Божественна Літургія у греко-католицькому обряді буде служитись в Бидґощи щонеділі о год. 12.00, почавши від 6 серпня 2017 р. Місцем відправ буде Студентська Каплиця при Базиліці св. Вінкентія, Алея Оссолінських 2 (Bazylika Mniejsza pw. św. Wincentego a Paulo, Aleja Ossolińskich 2), яка є власністю Згромадження Місіонерів св. Вінкентія а Пауло. Окремий вхід до каплиці є по лівому боці від головного входу до Базиліки. Каплиця може помістити до двісті осіб. Зимою вона є огріваною.

У минулому 2016 році в Бидґощи перебувало понад двадцять тисяч громадян України, серед яких частина це греко-католики. Тут проживає також немала громада місцевих греко-католиків, які не мали однак на місці можливості брати участі у греко-католицьких богослуженнях. Найближча греко-католицька парафія знаходиться у Торуню. Священик, який буде душпастирювати у Бидґощи буде також нести душпастирську послугу вірним у Торуню, який приналежить до Перемисько-Варшавської Архієпархії.

Сердечно запрошуємо до участі в духовному та літургійному житті нової греко-католицької громади у Бидґощи. Просимо також передавати повідомленням про відкриття нового душпастирства греко-католикам які проживають у Бидґощи та околицях.


Редакція
POD WIADOMOŚCIAMI MOŻNA ZAMIESZCZAĆ WYŁĄCZNIE KOMENTARZE.

Każdy komentarz, przed opublikowaniem, będzie weryfikowany przez redakcję serwisu.

Zastrzegamy sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych, agresywnych, niecenzuralnych (...i in.)
i/lub nie będących komentarzami do danej, konkretnej wiadomości.


DO EWENTUALNEJ DYSKUSJI ZAPRASZAMY NA NASZE FORUM.

Prosimy o Twój komentarz.
(Linki do innych stron prosimy podawać bez: „http://”)
Podpis:   
E-m@il:   

Prosze wykonać obliczenie (antyspam): 1 + 21 =

Każdy komentarz, przed opublikowaniem, będzie weryfikowany przez redakcję serwisu.
Prosimy o cierpliwość.Redakcja www.cerkiew.net.pl nie bierze odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące indywidualnymi opiniami i poglądami osób je zamieszczających, za które ponoszą oni pełną odpowiedzialność zarówno w sferze prawnej jak i moralnej.


Ilość komentarzy oczekujących na akceptację: 0Священик, який буде душпастирювати у Бидґощи буде також нести душпастирську послугу вірним у Торуню, який приналежить до Перемисько-Варшавської Архієпархії. - teraz vapros czy Toruń dostanie nowego proboszcza ?
Podpis: J'J'Z     e-mail:
Dodano: 2017-07-04 07:56:05  
Слава Ісусу Христу.Мене звати Катя..Я з Хмельниччини..приіхала до чоловіка бо він тут працює але я вагітна на 6 місяці..я знайшла прибирання і дали умову праці..але я не сказала що вагітна.. напевно мене звільнять..я сама по професії диригент музикант ..в Україні мала хор і в церкві співала керувала...в Україні дві доньки залишила з бабусею мусила іхати підзаробити щоб віддати борги...я хотіла в Україні взяти кредит з чоловіком щоб купити будинок ..а на томість втратила 30 тис. мене надурили
Podpis: Катя     e-mail: solunia@meta.ua
Dodano: 2017-08-21 14:44:25  
Я б хотіла до вашоі парафії потрапити ...поговорити порадитись..що робити... може підкажете які документи треба щоб забрати дітей в Бидгощ і зробити карту побиту...чоловік мій вже робить карту побиту ..як до нього приєднатись..і я б хотіла в Бидгощі народити...Якщо допоможете я буду вдячна...бо я в роспачі від тих проблем..
Podpis: Катя     e-mail: solunia@meta.ua
Dodano: 2017-08-21 14:49:20  


Każdy komentarz, przed opublikowaniem, będzie weryfikowany przez redakcję serwisu.

Ilość komentarzy oczekujących na akceptację: 0[ Zamknij okno. ]


Eparchia Wrocławsko-Gdańska Kościoła Greckokatolickiego. Copyright © 2006 - 2017
Przekładnie kierownicze Wrocław mechanika pojazdowa Wrocław regeneracja maglownic Wrocław auto serwis Radwanice Wrocław