Aby sa vám naša webová stránka LG.com riadne zobrazovala, musíte použiť iný prehľadávač alebo aktualizovanú verziu prehľadávača Internet Explorer (IE9 alebo vyšší).

Webová stránka LG.com má responzivní dizajn umožňujúci pohodlné používanie v súlade s veľkosťou obrazovky vášho zariadenia. Aby ste mali čo najlepšie používateľské skúsenosti s našou webovou stránkou LG.COM, riaďte sa, prosím, nižšie uvedenými pokynmi.

Ak používate Internet Explorer 8 alebo staršiu verziu, budete musieť použiť iný prehľadávač, ako je Firefox či Chrome, alebo aktualizovanú verziu prehľadávača Internet Explorer (IE9 alebo vyšší).

Ak používate prehľadávač Internet Explorer 9 alebo vyššiu verziu, vypnite vo svojom prehliadači „Nastavenie kompatibilného zobrazenia“. Postupujte pri tom nasledovne:

  • Kliknite pravým tlačidlom myši v hornej časti prehliadača a uistite sa, že je vybraná možnosť „Riadok ponúk“.
  • Na riadku ponúk zvoľte „Nástroje“ a následne „Nastavenie kompatibilného zobrazenia“.
  • Vo vyskakovacej ponuke zrušte označenie všetkých troch políčok a kliknite na „Zavrieť“.
  • Okno vášho prehliadača sa automaticky obnoví a budete pripravení ísť
Prejsť na obsah
< Späť k akciám

Kúpte si LG práčku alebo práčku so sušičkou a získajte darček

02/10/2017 ~ 26/11/2017

LG práčky so sušičkou predstavujú optimálne riešenie všade tam, kam sa nezmestia samostatná práčka a sušička. Kvalitne vyperiete rovnaké množstvo bielizne a zároveň sa nemusíte starať o odvod pár, ktorý vyžadujú samostatné sušičky. Teraz Vás za nákup vybraných druhov práčok a práčok so sušičkou odměníme voucherom na športové vybavenie v e-shope Teamstore!
Ako sa zaregistrovať?

- Účastník musí zakúpiť vybranú práčku alebo práčku so sušičkou v období od 2.10.2017 do 26.11.2017 v podporovaných predajniach.
- Účastník vyplní registráciu na stránke www.lgpreradost.sk najneskor do 10.12.2017.
- Na základe registrácie obdrží zákazník email na emailovú adresu uvedenú v registrácii, a to do 7 pracovných dní. Email bude obsahovať unikátny kód, ktorý zákazník uplatní pri nákupe na www.teamstore.sk

Registrácia bude potvrdená priamo na stránke www.lgpreradost.sk. Úplné informácie nájdete v podrobných pravidlách

Zistiť viac www.lgproradost.sk