JA BUBINO
  NIEČO O MNE
 

Horoskop na piatok, 13. 2. 2009

Škorpión
Škorpión  (24. 10. až 22. 11.) 

Neprenášajte problémy z práce aj do svojej rodiny. Musíte oddeľovať prácu od rodiny. Pokúste sa nájsť vhodnejšie riešenie pre riešenie pracovných úloh. V práci buďte opatrnejší a zvažujte každé svoje slovo. Neprepadajte hneď beznádeji.
Práca:
Situácia na pracovisku je prijateľná, netreba vôbec nič meniť.
Vzťahy:
Každý z nás je odlišný a jedinečný, preto prijmite tento fakt a bude sa vám ľahšie žiť.
Peniaze:
Začnite o trochu viac šetriť a čoskoro si môžete dopriať to, čo chcete.
Zdravie:
Mali by ste sa viac sústrediť sami na seba a na svoj zdravotný stav.
Tip na dnes:
Najlepšie urobíte, ak ku konfliktu medzi rodičmi partnera zaujmete neutrálny postoj. Bolo by chybou razantne vyjadriť svoj názor. Mohlo by sa to negatívne odraziť na vašom spolužití. Nechajte, nech búrka prehrmí a potom sa už bez zbytočných emócií k problému vrátite.
Slávni ľudia:
Leonardo DiCaprio, Marie Antoinette, Björk
 

Horoskop pre škorpióna na rok 2009

 
Obdobie čakania. Menej je niekedy viac a flexibilita víťazí nad tvrdohlavosťou. S rozvahou sa obráti na dobré, čo sa zdalo byť stratené. Osud máte vo svojich rukách v dobrom aj zlom, tak nezaspite na vavrínoch.
Vzťahy:
Vzťahy k príbuzným upevníte prostredníctvom rodinných osláv či návštev. V manželstvách hrozia žabomyšie vojny kvôli nepodstatným maličkostiam. Udobrovania budú pochopiteľne sladké, alebo neprídu a nastane finančne bolestný rozchod. Dohodnite sa s partnerom na prioritách. Citlivé záležitosti uchovajte v tajnosti. Nezverujte sa ani priateľom.
Práca:
Tento rok prinesie pohodové zvládanie pracovných povinností a množstvo spoločenských stretnutí. Prípadnej zmene práce sa nebráňte. Popri stálej práci si vezmite aj nejaký vedľajší úväzok a všade o množstve povinností rozprávajte. Nenaleťte podvodníkom a ak ste doteraz váhali s poistením majetku, teraz sa rozhodnite.
Peniaze:
Práve výhra v hre nie je to, čo by ste mali očakávať, úspech však príde. Financie sa neprivalia prúdom, ale po kvapkách. Prijmite novú ponuku na prácu, ak sa o zmenu snažíte. Zvoľte alternatívny zdroj príjmu, keď zlyhá ten prvý. Flexibilita sa vyplatí. A obmedzte zbytočné výdavky, napríklad na fajčenie, inak prerobíte.
Zdravie:
Je vhodná doba na odstránenie závislostí a zlozvykov. Nahraďte ich cvičením, plávaním, alebo kratšími víkendovými pobytmi. Dbajte počas práce o pravidelný pitný režim, aby sa neohlásili močové a obličkové problémy. Nepreháňajte svoj pracovný zápal, aby ste nepodľahli horúčkovitým ochoreniam. Na oddych je ideálna jesenná rekreácia a dovolenka počas zimných sviatkov.
Comments on this page:
Comment posted by viagra, 09/13/2017 at 7:00pm (UTC):
Hello, the girl and I were engaged in petting, I taught her by hand, she wiped it well, and then she began to caress herself over panties, is it possible to get pregnant?Add comment to this page:
Your Name:
Your website URL:
Your Message:
 
  Dnes tu byli 156219 visitorsDakujem za navštevu. TOPlist  
 
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=