Home Čenelings? Par mūsu vēstītājiem Par mums Contact


Home > Latviešu > Mike Quinsey - SaLuSa, January 27, 2010

SaLuSa, January 27, 2010

Paradoksāli ir tas, ka vienlaicīgi lietas var ne tikai pasliktināties, bet arī uzlaboties. Tumšo pūles vienmēr šķiet vainagojas ar lielāku ievērību un publicitāti nekā jebkas cits. Daļēji tas ir tāpēc, ka liela cilvēku daļa ir iegrimusi negatīvajā ar ko tos regulāri baro mēdiji. Patiesībā, uz visa negatīvā fona esat izauguši, un galu galā tas šobrīd jūsu emocijas ietekmē pavisam maz. Ar laiku jūs attīstāt imunitāti pret šoku vai biedēšanu, pat pret zvēriskām izdarībām, kas notiek vai ik dienas. Kad spējat atkāpties un sākt saprast, kāpēc tā notiek, tad varat sākt gaidīt arī pozitīvas sekas. Piemēram, Haiti zemestrīce izraisījusi rūpju un mīlestības pilnu attieksmi pret visiem cietušajiem, un ir pamodinājusi daudzu sirdīs vēlmi palīdzēt. Ja pat mēs neakcentējam to kā mīlestības augstāko vibrāciju izpausmi, vienalga šīs jūtas paceļ arī pārējos tajā pat augstajā līmenī. No haosa ir piedzimusi ļoti stipra miera kustība, un tumšie nav novērtējuši jūsu reakciju. Fakts, ka jūs bieži sastopaties ar tādiem pārbaudījumiem ir evolūcijas process, kas ļauj pārvarēt vēl lielākus pārbaudījumus.

Jūsu spēks ir jūsu Mīlestības un Gaismas zobens, kas sakapā sārņus un daudzo dzīvju laikos radītās saites, kas vairs nekalpo jūsu mērķim. Drīz kļūsiet par Gaismas bākām, kuras vairs neietekmēs zemās vibrācijas. Emocijas tiek pārnestās visā, kas ir pozitīvs, un jūs paliekat neskarti vienalga, kas notiek apkārt jums. Tad zināt, ka esat sasnieguši augstāku apziņu. Nāks augšāmcelšanās un jūs kuģosiet cauri procesam, kas aizvedīs jūs uz beigu pacelšanu. Tas ir ļoti stipra nodoma/ nolūka prāta stāvoklis- sasniegt jūsu mērķi, neatkarīgi no tā, kas aizšķērso ceļu. Mēs zinām, jūs varat to izdarīt, bet ne visi ir gatavi sevī šādam paziņojumam. Tomēr, kā mēs bieži atgādinām, brīvā griba darbojas tā, ka jums pašiem jānolemj sava nākotne. Un kādā brīdī jānostājas uz Gaismas ceļa. Tāpēc, mīļie, neuztraucieties par tām dvēselēm, kas jums ir tuvas, bet jūsu nākotnes vīzijas nesakrīt.

Tagad esat ļoti tuvu tam, lai savā priekšā jau saskatītu beigu laikus, un pirmajā mirklī šķiet, ka šis posms nes sabiedrisko struktūru sabrukumu, kurā esat raduši dzīvot. Bet aiz notiekošā stāv jaunas struktūras, kas jau ir gatavas iznākt priekšplānā. Mēs un sabiedrotie strādājam ciešā sadarbībā, lai notvertu pirmo iespēju mainīt Cilvēces kursu. Atklāšana/Izziņošana joprojām paliek svarīga attīstības daļa, kas notiks pirms Pārpilnības programmas uzsākšanās. Stāvoklis ir tik kustīgs, ka mēs nevaram precīzi raksturot nākamo mēnešu notikumus. Viena lieta ir droša,- tiks izbeigta tumšo valdīšana. Tiks sveikta kapitulācija, bet tumšo dabā nav piekrist sakāvei. Un beigās mums varbūt vajadzēs paātrināt notiekošo, jo mūsu misijai drīz ir jāsākas visā nopietnībā. Spēks nav tas vārds, kas mums patīk, bet tas nenozīmē fizisko spēku, drīzāk kā jūsu šaha spēlē, tas būs ‘šahs un mats’.

Mēs nezīlējam nākotni kristāla bumbās, mums ir augsti attīstīti datori, kas spēj noteikt visus iespējamos iznākumus. Vairākas laika līnijas ved jūs uz jaunām situācijām, bet galu galā jūs visi būsiet apmierināti par piedalīšanos vai vēlmi piedalīties. Te ir runa par pāreju citā ciklā, ko esat sev „nopelnījuši” un sevi esat tam apzināti vai kā citādi gatavojuši. Līdzīgais pievelk līdzīgo un tāpēc tas darbs, ko tagad darāt, lai paceltu savas vibrācijas, virzīs jūs tālāk pa Augšāmcelšanās ceļu. šo „darbu” var raksturot kā kļūšanu iecentrētiem savā Gaismā, un koncentrējoties uz visu to, ko jūs uzskatāt vai ticat, ka tas atbilst Augšāmcelšanai. Veltiet vislielāko sapratni visam ko darāt, un ziniet, ka esat ceļā uz pilnīgu apziņas atvēršanu- sasniegšanu. Esiet tik dievbijīgi cik spējat un redziet citus kā daļiņu no sevis paša, jo jūs visi esat Viens. Dodiet citiem atlaides tam, ko varbūt jūs saskatāt kā viņu kļūdas, un atcerieties- jūs nezināt citu cilvēku dzīves plānus. Dzīve taču ir nepārtraukts pārbaudījumu raunds, kuru paši tādu izveidojāt savai tālākai garīgajai evolūcijai.

Reiz augstākajās realitātēs jūs patiešām kļūsiet dzīvi un varēsiet darīt to, ko vēlaties. Tad visā pilnībā apzināsiet Radītāja mīlestību, to, ka jums ir dotas spējas radīt to, kas jums sniedz laimi un prieku. Vārdos nevar izteikt augstāko pasauļu brīnumus, un vismazāk jau to lielo mīlestību, kas aptver pilnīgi visu, kas virza tikai vēl uz augstākas pilnības sasniegšanu. Tur nav tumsas, jūs dzīvojat drošībā un komfortā, jums nav neviena fiziskās pasaules nepatīkamo mājas darbu/ pienākumu, kas ir pašlaik jūsu ikdienas dzīves sastāvdaļa. Tā būs neizsakāmi laimīga un ekstāziska, un tajā dalīsieties ar līdzīgām sev dvēselēm, kas arī mitināsies Gaismas realitātēs.

Jūs visi meklējat laimi, bet saprotat, cik grūti to saglabāt dualitātē. Kad sākat izjust mīlestību pret jebkuru dvēseli, un tas ir atgriezeniski, tad sperat soli tuvāk Vienotībai, kas jūs sagaida. Uz Zemes debesis ir tādas, kādas paši izveidojat, bet jūs tik reti aizskarat tās tīrās vibrācijas, kas eksistē virs 3dimensijas. Un neko citu arī nevar gaidīt, jo tās ir tik zemas, ka nespēj izpaust to, kas atrodams augstākajās dimensijās.

Mīļie, Galaktiskā Federācija ir pilnīgi gatava Pirmajam Kontaktam, un drīzumā nāks neapgāžami apliecinājumi. Tiem, kas tic tas nav vajadzīgs, bet mēs nākam pie tiem, kas netic, lai palīdzētu pārvarēt blokus mūsu pieņemšanā. Visi, kas atradušies mūsu tuvumā un klātbūtnē varēs tikai apstiprināt no mums nākošās mīlestības enerģijas. Mēs nākam, lai kļūtu par jūsu draugiem, un ielūgt jūs pievienoties burvīgajam piedzīvojumam, kuram tagad ir jāsākas.

Es esmu SaLuSa no Sīriusa, un jūtos tik priecīgs par to, ka ar katru vēstījumu mēs tuvināmies. Mūsu sabiedrotie, kuri kalpo kā mūsu vēstītāji, dara brīnumainu darbu un var lepoties ar savu ieguldījumu. Kādu dienu svinēsim un sanāksim kopā, un cik tas būs priekpilni. Bet pagaidām, paceliet un turiet savas domas visā pozitīvajā un nekad nesvārstieties, nešaubieties. Es svētu jūs visus ar savu mīlestību un novēlu panākumus jūsu piepildījuma meklējumos.

Paldies SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.


Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge