This page was exported from Nukjevet [ http://nukjevet.net ]
Export date: Sun Sep 23 3:08:46 2018 / +0000 GMT

Pershendetje Deshta te ju pyesPershendetje

Deshta te ju pyes se a ngel shtatzan nese sperma futet ne vagine mirepo pas kesaj diten e neserm kam perdoru hap 72 ore O-pill dhe tani jam ne dilem

Nese ka mundeso te me tregosh

 

 


Post date: 2018-04-16 09:30:09
Post date GMT: 2018-04-16 09:30:09
Post modified date: 2018-04-16 09:30:09
Post modified date GMT: 2018-04-16 09:30:09

Powered by [ Universal Post Manager ] plugin. MS Word saving format developed by gVectors Team www.gVectors.com