E-art-life
  Komplekss endokīnai sistēmai
 
Glikozil
Atbalsts diabētiķiem.
Cukura diabēta aktualitāte aug līdz ar slimnieku skaitu. Pēc oficāliem datiem, Krievijā šī diagnoze ir 2%iedzīvotāju.Uz problēmas nopietnību norada arī fakts, ka starp nāves cēloniem no somatiskām saslimšanām, diabēts ieņem trešo vietu aiz sirds asinsvadu un onkoloģiskām saslimšanām.
Augu , kas sniedz hipoglikemizējosu efektu, izmantošana: mellenes lapas, avenes, bērzs, ingvers, ālantes sakne un artišoks.
Liekās glikozes izvadīšana - izmanto asinszāli, brūklenes, maura sūrenes un bērzu.
Produkts labvēlīgi iedarbojasa uz ogļhidratu - tauku metabolismu, uzlabo aizkuņģa dziedzera funkcijas un gremošanas sistēmu kopumā, kavē aterosklerotis
kas izmaiņas asinsvados.
# 2017 - 90 tabletes    
              Cena            8.80 Ls
#  2217 - 180 tabletes                Cena          16,60 Ls

Sievietes formula

Ikdienas atbalsts sievietei .
Mēneša laikā uz harmonalā fona sievietes organismā notiek sarezģītas cikliskas pārmaiņas.Mūsu izstrādātā bioloģiski aktīvā piedeva sievietēm satur dabīgus komponentus, kas iedarbojas uz harmonalā līdzsvara traucējuma cēloņiem un mehānismiem, kas ir daudzu nopietnu saslimšanu sākumpunkts.Sievietes formula apgādā organismu, ņemot vēra fizioloģisko nepieciešamibu, ar barojošam vielam, kas satur endokrīnos dziedzerus normālā funkcionālā stāvoklī, uzlabo ādas stāvokli, novērš ostaporozes attīstīšanos.

# 6003 - 90 tabletes          Cena 8,70Ls
                                                  #6203 - 180 tabletes          Cena 15,30L

Vīriešu formula

B augu komplekss vīriešiem. arojošs  " Kas brīdināts - tas apbruņots, "- saka sens angļu sakāmvārds. No literatūras avotiem ir zināms, ka Ziemeļamērikas semiola cilts indiaņi no seniem laikiem izmantoja Fo Inta auga ogas lai stiprinātu vīriešu spēku un novērstu prostatas saslimšanas.
.Vīriešu formulas sastāvā ietvērti sekojosi ingredienti; ložņājosā palma - sniedz izteiktu pretiekaisuma iedarbibvu , ievērojami uzlabojas urīna izdalīšanās un samazinās adenomas lielums.: afrikāņu plūme -novēr urinācijas traucējumus, sniedz pretiekaisuma iedarbību uz prostatas dziedzeru audiem, novēr negludumu veidošanos un prostatas adenomas augšanu; pētersīļi- tos iesaka prostatas iekaisuma gadījumos, ja ir akmeņi nierēs , urīnpūslī: cinks- tā deficīts noved pie testerona sintēzes samazināšanās, impotences veidošanas, vīrieša neauglības.
# 6002  -   90 tabletes         Cena   9,10 Ls
#6202  -180  tabletes          Cena 16,30 Ls 

Добавить комментарий к этой странице:
Твое имя:
Твое сообщение:

 
  Šodien bija jau 7 посетителей (38 хитов) Šeit! lapa artife  
 
=> Тебе нужна собственная страница в интернете? Тогда нажимай сюда! <=