Свинарство під загрозою АЧС

Свинарство під загрозою АЧС

Проблема захворювання тварин на африканську чуму свиней в Україні винесена на Раду національної безпеки та оборони, повідомив на Національному дні свиноферми, який проходив 4 жовтня в Ірпіні, міністр агрополітики Тарас Кутовий.

Медом помажемо, кукурудзою доважимо

Перший крок, що поліпшує позиції сільськогосподарських виробників України на ринках ЄС, зроблено, повідомила європейський комісар із питань торгівлі Сесілія Мальмстрем під час зустрічі з міністром агрополітики Тарасом Кутовим.

Мінагрополітики з Японією готує Національну інфраструктуру геопросторових даних

Перший заступник міністра агрополітики Максим Мартинюк та Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні Шегекі Сумі підбили попередні підсумки проекту «Створення Національної інфраструктури геопросторових даних в Україні».

Тарасу Кутовому тридцять реформаторів у поміч

Тарасу Кутовому тридцять реформаторів у поміч

Із 1 серпня новостворений підрозділ офіційно розпочав свою роботу. Міністр агрополітики Тарас Кутовий під час засідання Громадської ради при відомстві повідомив, що до складу Офісу увійде три десятки реформаторів, які допомагатимуть проводити зміни у відомстві. Сьогодні це п’ятірка, яка вже пройшла

Держгеокадастр віднині підпорядкований Міністерству аграрної політики та продовольства

Раніше діяльність Держ­геокадастру спрямо­ву­вав і координував Ка­бінет Міністрів через віце-прем’єр-міністра, міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

Теги: Україна

В Україні намолотили 10 мільйонів тонн зерна

В Україні намолотили 10 мільйонів тонн зерна

Спека, що тривала до вчорашнього дня, пришвидшила дозрівання врожаю. Валовий збір ранніх зернових та зернобобових в Україні, за даними Мінагрополітики, вже на 14 липня перевищив 10 мільйонів тонн.

Теги: Україна