Home Čenelings? Par mūsu vēstītājiem Par mums Contact


Home > Latviešu > Montekjū Kīnu - March 13, 2011

March 13, 2011

Jūsu pasaule iziet cauri daudzām jums pašiem vien vajadzīgām pārmaiņām, lai, ieraugot zaudēto Gaismu, jūs pilnīgi atmostos un izietu no tumsas, ilgu laiku Tumsas Kabala varēja jūs noturēt hipnotiskā neziņā. Lai pakļautu, tie lietoja visas iespējamās metodes: reliģiju, izglītību utt. Un vēlākos gados arī TV un laikrakstus. Tie radīja viltus uzskatus par to, kā jums būtu jādzīvo, kādiem būtu jābūt jūsu dzīves mērķiem. Jūs netiktu atzīti par sekmīgiem, ja neatbilstu viņu standartiem. Realitāte ir sekojoša- jūsu smadzenes tikušas mērķtiecīgi skalotas, pār jums valda komercija, masu iznīcināšanas ieroči un armijas, kuru kareivjiem iedvesta ticība, ka tie mirst godājot savu zemi; bet patiesībā, tā ir asins ziedošana, ko pieprasa viņu sātaniskie virsvadītāji.

Patlaban Tumsas Kabala zaudē kontroli. Tā lūzt. Un rada dažādus miesas bojājumu nodarījumus, jo izmisīgi vēlas parādīt, ka joprojām atrodas pie varas. Japāna bija veiksmīga zeme. Tumsas Kabalai nepatīk šāda veida panākumi, viņi cenšas iznīcināt to, kas ir labs. Cilvēku dzīves tiem ir tukša vieta. Viņiem tā ir populācijas samazināšana un tā tiek lietota kā brīdinājums pārējai pasaulei. Es redzu, kā jūs satraucaties, redzot briesmīgos postījumus un cilvēku bezpalīdzību. Jums noteikti pazīstami ir daudzi godājami japāņi. Es lūdzu ikvienu- lūdzu, sūtiet mīlestību un palīdzību jūsu japāņu līdzgaitniekiem, gaismas būtnēm. Jūs visi esat Viens. Šāda mēroga nelaimes satuvina. Tās visus atkal satuvina, neskatoties uz krāsu vai ticību. Japāna pacelsies tam visam pāri. Japāņi ir stipra un godīga tauta. Viņi saņems palīdzību. Es apliecinu- tie, kuri tagad pārnāca Garā no Japānas, tie ir izpildījuši savu darbu uz Zemes. Un šobrīd aprod ar jaunajiem apstākļiem. Tie raizējas par palicējiem; jo, patiesībā, jau cieš palicēji. Jūs varētu piedāvāt bez pajumtes palikušajiem drošu vidi savās mājās līdz valdība sāks atjaunot valsti. Tā ir iespēja palīdzēt līdzcilvēkiem, un visai pārējai pasaulei darboties kā vienai, lai mēs palīdzētu un kalpotu viens otram.

Tumsas Kabala izmanto Bībeli, lai simulētu Beigu Laiku tuvošanos. Tā tas nav. Patiesībā beidzas viņu terora un apspiešanas režīms. Jums nav jātic Bībelei. Tā nemāca mīlestību un iecietību. Mīlestības Dievs nekad nevienu un neko neiznīcina. Lai iznāktu no tumsas, visām dvēselēm jābūt drošsirdīgām. Meklējiet patiesību. Daudzi atrodas te, šai pusē, tāpat ir daudzi citi veidi, kas aizvedīs līdz pareizajam ceļam. Meklējiet tos, kuri runā gaismu un patiesību. Pats pirmais piemērs te ir Deivids Aiks. Jūsu pusē ir ļoti daudz cilvēku, kuri veltījuši savu dzīvi cilvēku rases gaismai un mīlestībai.

11.datumā pieredzējāt enerģiju pārbīdes. Daudzi izgājāt cauri īpatnējām sajūtām un notikumiem, tāpat arī tu, mana mīļā. Neizskaidrojams izsīkums, ķermeņa daļu vibrēšana, nesaprotamas sāpes ķermenī. Pastiprināta miegainība. Sajutāt dīvainas lietas. Jūsu ķermeņi pielāgojas jaunajam DNS; kas, savukārt, aizvedīs jūs līdz pilnai apziņas atgūšanai. Zinātnieki zina par šīm pārmaiņām, bet slēpj. Jums palīdz un vada citu planētu draugi, tāpat arī eņģeļi, kuri ved jūs uz priekšu.

Nemeklējiet medicīnisko palīdzību, jums iedos narkotikas. Viņiem šāda pāreja ir jaunums. Un vienīgā atbilde ir zāles- narkotikas, bet jums tās nav vajadzīgas. Meklējiet enerģētisko medicīnu, vitamīnus, zālītes utt. Tie ir vienīgie vajadzīgie medikamenti. Nu tagad jau saprotat, kāpēc jūsu valdības atņem jums dabīgos dziedniecības līdzekļus. Tā ir ļaunuma piepildīta rīcība. Jums noliedz to ko pieprasa jūsu ķermenis. Kādēļ cilvēki to pieņem? Paceliet balsi. Sakiet savām valdībām, ka pieprasāt saglabāt dabīgos dziedniecības līdzekļus. Atsakieties atbalstīt valdības. Tad tās kritīs. Beidzas viņu ļaunuma režīms. Mēs visi zinām, kas tie ir, tiem nav jāatrodas jūsu pasaulē. Viņi iznīcinājuši visu labo.

Paldies, Veronika, ka sapazīstināji Ričardu D Holu (RichPlanet.net) ar Toniju Kilvertu, lai atklātu daudzos Tumsas Kabalas noslēpumus. Daudziem, meklējošajiem atbildes, tas būs lielisks ieguvums. Apgaismība nāk no visām pusēm. Apsveiciet daudzās pārmaiņas. Lietojiet mīlestības spēku tumsas spēka kliedēšanai. Izkliedējiet bailes. Mīliet un pieņemiet sevi, tad pavisam viegli spēsiet mīlēt līdzcilvēkus, jo kopā izdzīvojat Jaunā Sākumu. Katrai domai piemīt enerģija. Sūtiet savas domas visiem tiem, kuriem vajadzīga palīdzība. Mācieties adaptēties un būt par tām lielajām Gaismas būtnēm, kas patiesībā esat.

Zini, ka esmu tev blakus, lai palīdzētu šajos pārmaiņu laikos. Es esmu tevi apbrīnojošais vīrs, Montī.


Website: The Montague Keen Foundation
Tulkotājs: Mara


Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Montague Keen,
please let us know and we'll add you to our mailing list.


Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge