Сумні зображення

Не так вже й багато людей нашої планети перебувають у перманентному радісно-захопленому стані. Періодично кожному властиві хвилини незадоволеності деякими аспектами життя своєї або оточуючих. Тоді не зовсім гарний настрій з вами можуть розділити сумні картинки. Колись Віктор Гюго констатував, що хвилини смутку відвідують навіть людей суворих, які з оптимізмом долають всі негаразди, життя їх відчуває. Сьогодні соціальні мережі, весь Інтернет дозволяють користувачам на екрані свого ПК, на дисплеї смартфона, мобілки розглядати зображення, звертаючи увагу особливо на відповідні нинішньому не зовсім мажорному настрої.

Але смуток, який може бути і світлим, на думку багатьох, зовсім не обов'язково трансформується в свої крайній мірі - депресію, смуток, тугу. Дуже часто картинки не зовсім радісного змісту, в кінцевому рахунку, служать мотивацією людини на активні дії по досягненню наміченої мети.

Тому сумні зображення, що ілюструють епізоди тієї чи іншої людини, тварини, життя не в кращі хвилини, варто розглядати виключно з філософської точки зору. Як і картинки в'янення природи, обумовлені зміною пори року, не варто сприймати з песимізмом. Адже, восени і взимку обов'язково настануть весна і літо!

Сумні

Остання картинка

Наступне зображення

Код для вставки картинки на сайт:


Прямий лінк

загрузка...