Login | Buy | Sell  

Selling Leads: ASTM standartas SAE1008 plieno vielai gaminti


The seller is currently Offline

Page Views: 3546
Date Added: 06/29/16
Last Updated: 06/29/16
Expiry Date: 06/27/26


Page Views: 3546
Date Added: 06/29/16
Last Updated: 06/29/16
Expiry Date: 06/27/26
 
Product/Service Details
Specifikacija, mažai anglies plieno vielos strypo skersmuo: 5.5-12mm klasės: SAE1008(B), Q195L, SAE1010, SAE1018, Q235 standartas: GB, JIS, BS ritės svoris: apie 2 tonas ritė kilmės vieta: Hebei, Kinija (žemyninė) prekinis ženklas: Jinjian programa: todėl nagai, pakuotės, tvoros, konstrukcijos naudojimo mokėjimo terminas: 30 % TT arba 100 % LC žvilgsnio.
Pakavimo detalių: valcavimo į spiralę, apie dvi tonas ritė.
Pristatymo laikas: trisdešimt dienų nuo indėlio.
Pakrovimo uostas: Tianjin uostas, Kinija tipas: - ritės, ritės svoris apie 2MT/ritė apdorotas paviršius: jokios pėdsakų, šviesos ir sklandžiai kaina: FOB315-350USD/t


Additional photos

Company Information(Tianjin Jinjian International Co, Ltd)

Company Profile:

Tianjin Jinjian International Co, Ltd yra įmonė, sutelkiant dėmesį į plieno eksportuojančių verslo. Jis įsikūręs Tianjin Binhai nauja srityje, prieš Pekino-Tianjin Hebei plotas, mėgautis unikalus logistikos ir plieno išteklių privalumus. Mūsų įmonės įstatinis kapitalas yra 10 mln. Mūsų pagrindiniai produktai yra deformuoti plieno juostos, vielos gamybai, kampas plieno, kanalo plieno, l spindulys, H-sija, visų rūšių vamzdžiai, plokštės ir plieno perdirbimo produktais ir pan. Džiaugiamės, kad A klasės atstovai iš Tangšanas plieno Co., Ltd ir Chengde plieno Co., Ltd, pagrindiniai produktai yra tiesiogiai parduoti išteklius. Nes įkurta, mūsų įmonės daugiausia plėtra tarptautinėje rinkoje. Mes ilgalaikių strateginių partnerių, Pietryčių Azijoje, Artimuosiuose Rytuose, Afrikoje, Pietų Amerikoje. Ypač Afrikos rinkoje, esame svarbi medžiagų tiekimo įmonė Afrikos paramos projektus. Ilgalaikės praktikos metu mes sukaupėme gausiai patirtį tarptautinio konkurso ir tarptautinė prekyba. Mes esame ekspertų tarptautinio konkurso, projekto konkurso ir vyriausybės pirkimų projektų siūlymų. Esame kvalifikuotų didelių ir sudėtingų projektų veikloje. Tianjin Jinjian International Co, Ltd visada taip tarptautinės prekybos taisykles, laikytis sutarčių, tesėti pažadą, teikti geriausias paslaugas, ir supranta, abipusę naudą ir abipusės naudos verslo. Mes įsteigė platų bendradarbiavimo santykius su tarptautinio verslo ratas, pramonės ratas, mokslo ir technologijų ratą ir finansinės Bendrijos ir glaudžiai sujungti Kinijos ir tarptautinėse rinkose per prekybos ryšius. Mes nuoširdžiai tikimės bendradarbiauti su draugais iš įvairių sluoksnių namie ir užsienyje, ir skatinti bendrą plėtrą.

. >> More

Contact Information

Mailing Address:
Xinzhongjie, Gu'an Lnagfang Hebei
Country:
Kinija
Phone Number:
86 010 80842057
Fax Number:
Contact person:
Miss Gina Chang- Send Email Now!