Aktualijos Produktai Įmonė Kontakta

Produktai
Katalogas
Konvencionalūs
ventiliai

Proporcionaliniai
ventiliai

Valdymo blokai/
-plokštės

Servisas
Indeksas/Ieškoti
Katalogo
užsakymas

Pastoviai plėsdami asortimentą, nuolatos gerindami kokybę ir klientams atlikdami specifinių problemų sprendimus, laiko bėgyje mes sukūrėme plačios apimties, universaliai surenkamus modulius, sudarytus iš tarpusavyje sujungiamų standartinių sistemų, turinčių nominalinius dydžius NG-6, NG-10, NG-16. Jūsų dispozicijai pateikiamas didelis bazinių blokų su integruotais ventiliais, turinčiais sudvejintos pompos, kaupiklio, saugos bei eigos perjungimo funkcijas, pasirinkimas.

Be to, yra sukonstruoti tarpinių plokščių įrengimai NG-6, NG-10, NG-16 ir NG-25 dydžių, kurių funkcijos žymiai viršyja standartinės programos galimybes.

Kaip mūsų valdymo blokai, taip ir tarpinės plokštės bei sujungimo baziniai blokai turi labiausiai rinkoje paplitusius priėmimo gręžinius skirtus įsukamiems ventiliams priimti. Todėl jų panaudojimas yra nepaprastai universalus.

IMAV kataloge pateikti standartiniai komponentai, tai yra tarpinės plokštės, sujungimo sistemos, montažinės plokštės ir įsukami ventiliai, yra tiekiami tiesiog iš sandėlio. Didelio jų patikimumo ir universalumo dėka jie dažnai yra naudojami agregatų bei įrengimų gamyboje, staklių gamyboje, mobilioje arba industrinėje hidraulikoje.

Pati IMAV Hydraulik GmbH įmonė gamina agregatus, su rezervuaro talpa maždaug iki 1.000 litrų ir su atskiro siurblio galingumu iki 30 kW.
Atliekant intensyvų hidraulinių agregatų veikimo funkcijos patikrinimą prieš juos tiekiant, užsakovas, savaime suprantama, esant pageidavimui gali pats dalyvauti.


produced by

cc-live

Kalba: Deutsch   English   Français   Español   Srpsko-Hrvatski   Polski   Português   Lietuviø k.   Latviešu   Eesti keel   汉语  

© 1997 - 2013 IMAV-Hydraulik GmbH, Siemensring 87, 47877 Willich - Germany
Zertifiziertes Managementsystem gemäß ISO 9001:2008, TÜV Rheinland ID:9105050963