Дитину втопили живцем в автомобілі з розстріляними батьками: в аннексированном Криму сім'ю по-звірячому вбили на операції з обміну авто – кадри


Опубликованно 08.04.2018 10:40

Дитину втопили живцем в автомобілі з розстріляними батьками: в аннексированном Криму сім'ю по-звірячому вбили на операції з обміну авто – кадри

Сім'я зникла ще 23 лютого, батьки виїхали з окупованої Феодосії на своєму автомобілі і зникли. Чоловік і дружина планували змінити авто на більш нову машину і з великою сумою грошей поїхали на угоду, взявши з собою маленьку дочку.

Сім'ю вбили в селищі Героевском убивцю затримали, передає "Диалог.UA".

Проросійський блогер изКрымаАлександр Таліпов опублікував у соцмережі кадри із загиблими. За його словами, трупи чоловіка та дружини, а також їх маленької доньки були виявлені в Героєвськом.

За деякими даними, вбивць було декілька, один з них – працівник виправного центру в окупованій Керчі.

Як виявилося, при собі у подружжя Ларкових була велика сума грошей, мова йде про 255 тисяч, взятих з собою на операцію.

"Знайшли в п. Геройське, Керч, вбиті.. Ціна життя людей - 255 тисяч рублів.. Вбивця затриманий, утырок 1989 року народження, працівник керченської виправного центру", - написав Таліпов.

Як з'ясувалося, машину Ларкових втопили у водоймі, при цьому вбивць не зупинив той факт, що в салоні авто була маленька дитина.

Таліпов додав, що сім'я намагалася викликати поліцію. Але чоловіка і дружину розстріляли. На тілі дівчинки не виявили вогнепальних поранень, дитини вбивці втопили живцем.

В Мережі також опубліковані кадри, як машину з трупами Ларкових і їх дочки піднімають з дна водойми в районі заводу "Залив".Категория: Юриспруденция