DinarTuning Forum
DinarTuning Forum
26.08.2018 - Türkiye'nin En Kapsamlı El Sanatları ve Hobi Sitesi

Çok Renkli Kabarık Tığ İşi Örgü Modeli |En Yeni Örgü Modelleri

Tığ işi örgü en sevdiğim el ürünlerindendir. Yıllardır birçok modeli takip edip değişik amaçlarla kullanılacak çok hoş bir örgü modeli yapılışı buldum. İsterseniz kıyafetlerinize ek olarak, isterseniz çantalarınızda, isterseniz kırlentlerinde harika görünebilecek olan bu modeli renk renk yaparak battaniye bile yapabilirsiniz. Motif yapımı gerçekten de emek isteyen bir iş ama oldukça başarılı sonuçlar elde edilebilir. Ananelerimizin yaptığı ve motif yapılışı konusunda amatör de olsa bilgi sahibi olduğumuz bu ürünler gerçekten el emeği göz nuru olarak nitelendirilebilir. Çiçek motifi yapılışı en kolay motiflerden olmakla birlikte kullanım şekilleri de çok fazla.

tığ işi örgü

tığ işi örgü

Birçok örgü modeli arasından değişik çiçek modelleri tercih edilerek başarılı ürünler üretilebilir. Bir çok ürün arasından kullanışlı olan ev ürünlerini seçerek istediğiniz amaçla kullanabilir ya da hediye edebilirsiniz.

Sizin için sürekli paylaştığımız yeni örgü modelleri arasından siz de yapabileceğiniz ürünleri seçip birçok farklı amaç için kullanabilirsiniz. Masa örtüleri konusunda başarılı sonuçlar alabileceğiniz örgü modellerini kendiniz de kafanızdan üretebilirsiniz. Çok güzel bir oyalanma tekniği olan ve terapi gibi gelen el işi yapmak her kadının doğal yeteneğidir. Siz neden başaramayasınız ki?

Çok güzel birçok kıyafet ve ev eşyası yapabileceğiniz örgü modellerinden istediğinizi seçebilirsiniz ve örneklere bakarak kolayca yapabilirsiniz. Bu sezonun gözdesi olan sarı renkleri de kullanarak, evinizin daha canlı görünmesini sağlayabilirsiniz.

Resimli galeri halinde örgü modeli yapılışı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ