Самотоевка в сети Internet

- Дeнь cела


В Самотоївці давно стало традицією кожного року на Зелену Неділю (православне свято Трійці) відзначати День села. Ось і цього року 12 червня багато самотоївців зібралося в центрі як пасивно, так і активно прийняти участь у цьому святі.


 У легкоатлетичному пробігу, що взяв старт у центрі Краснопілля, а фінішував на самотоївському стадіоні, взяли участь 12 бігунів, серед яких 3 - жителі Самотоївки.


 Відрадно, що найпершим перетнув фінішну пряму наш Горбач Максим, цьогорічний випускник місцевої ЗОШ.


 Футбольний матч між командою "Колос" (Самотоївка) та командою Михайлівського заводу вогнетривів закінчився нічиєю 1:1.


Увесь день жителі та гості села частувалися кулішем, шашликами та кому що самому до душі за власним смаком.  Урочиста частина свята розпочалася привітаннями голови села, зам. очільника району та настоятеля місцевого храму. Низка самотоївців були нагороджені відзнаками цих рівнів.
 

  Найвидовищним номером концертної програми був танець з величезними національними прапорами.


  Сам концерт затягнувся до самої темряви. На мій погляд, багато номерів (пісень) на ньому були зайвими, глядачі під час таких виступів відверто поверталися спиною до артистів та голосно обговорювали свої власні плітки. Наморившись стояти декілька годин на одному місці, почали розходитись хто куди, до кінця программи залишилась десь половина тих, хто був з самого початку.


  Закінчилось свято феєрверком та живою дискотекою під відкритим небом. Більше фото з Дня села можна знайти в матеріалах групи "Самотоевка Forever!" соцмережі "В контакте".

Сьогодні сайт відвідало - 20 посетителей
=> Тебе нужна собственная страница в интернете? Тогда нажимай сюда! <=