GİRMEP'den Yılın Ödülü Güce Haber'e


Açıklama: Giresun Medya Platformundan Güce Haber'e Plaket verildi. Anadolu Ajansı Güce Muhabiri ve Güce Haber imtiyaz sahibi Hayri Bahadır'a Giresun Medya Platformu tarafından (GİRMEP) ödüle layık görüldü.
Kategori: Güce
Eklenme Tarihi: 21 Ocak 2015
Geçerli Tarih: 22 Eylül 2018, 10:02
Site: GİRESUN HABER SİTESİ, giresun, haber, giresunlular
URL: http://www.giresunlular.com/haber_detay.asp?haberID=1114


İlçeden yaptığı haberlerle Giresun Kültürüne büyük katkıları olan Güce Haber sitesi sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Hayri Bahadır’a Giresun Medya Platformu (GİRMEP) tarafından plaket verildi. 

İstanbul Esnaf ve Sanatkârlar İş Adamları Derneği Genel Merkezi’nde Giresun Medya Platformu (GİRMEP) yeni yönetim kurulu üyelerini belirlendiği genel kurulda Hayri Bahadır’ın ödülü oğlu Halil İbrahim Bahadır’a Giresun Medya Platformu Başkanı Ali Şükrü Kara tarafından törenle verildi.

  Törende bir konuşma yapan GİRMEP Başkanı Ali Şükrü Kara, Kamuoyunun doğru ve sağlıklı haber almasında ve il, ilçe tanıtımında basına büyük görevler düştüğünü söyledi. Başkan Kara,”Giresun’un ve ilçelerinin tanıtılması alanında ve Giresun’un sorunlarına eğilen arkadaşlarımıza bu ödülü vermekten dolayı mutluyuz. Medya olarak üzerimize düşeni yapıyoruz. Bizler Giresun Medya Platformu (GİRMEP) olarak Gazeteci arkadaşlarımızın ne zor şartlar altında halkımızı bilgilendirmek için çalıştıklarının farkındayız. Kamuoyunun hızlı, sağlıklı haber alabilmesi ve olaylara değişik açılardan bakabilmesinde basının rolü çok büyüktür. Gece -gündüz demeden, her iklim şartında halkı bilgilendirmek adına haber peşinde olan gazeteciler, son derece zor ve meşakkatli bir görevi icra etmektedirler. Hayri Bahadır kardeşimizde bunlardan sadece bir tanesi. Giresun Medya Platformunun üyesi olan Hayri Bahadır kardeşimiz hiçbir yerden destek almadan sadece kendi imkânlarıyla mücadele ederek Giresun ve yöremizin kültürüne büyük katkıları olmuştur. İlçeden yapmış olduğu haberleri Giresun Medya Platformu ile paylaşarak katkı verdiği için kendisine teşekkür ediyorum” dedi.

  Hayri Bahadır,” Böyle bir ödül almaktan dolayı mutluyum. Giresun’u tanıtmaktaki katkılarımdan dolayı verilen bu ödül beni çok daha fazla memnun etti. Beni bu ödüle layık gördükleri için Giresun Medya Platformuna teşekkür ediyorum. Bu ödül beni Giresun için ilçem için daha fazla çalışmaya mahkûm etti. Bundan sonraki tüm gayretimiz bu yönde devam edecek. ALLAH hepimizin yardımcısı olsun. Ben ve benim gibi Giresun Medya Platformunun üyeleri olarak yapacak olduğumuz haberlerle beraber Giresun’culuk daha çok gelişecek ve Giresun’un daha çok tanıtılması, Giresun’un daha çok hizmet alması yönünde hak ettiğimiz değeri göreceğiz. İnanıyorum ki Ankara’dakiler bizleri artık çok daha sık görecek, çok daha sık temas kuracak. Bana bu ödülü layık gören Giresun Medya Platformuna teşekkür ederim ve ayrıca Giresun Medya Platformu (GİRMEP) Başkanlığına yeni seçilen Sadi Toygar'a hayırlı olsun der yeni görevinde başarılar dilerim” dedi.