לקוחות מספרים

 
-
01/06/2017
שלום,
מבקש להביע את הערכתי ואת שביעות רצוני הרבה מהיחס ומהטיפול המהירים, המקצועיים והאדיבים שזכיתי לקבל מנציג התמיכה הטכנית שלכם - נפתלי, היום בשעות הבוקר.
פנייתי אליו נעשתה בעקבות קושי בו נתקלתי, בניסיון לחייג למספר הישראלי של חברי הטוב ששוהה כעת בחו"ל (לונדון). מיד עם קבלת הפנייה, היא טופלה על הצד הטוב ביותר, במקצועיות ובאדיבות רבה, וזאת חרף העובדה כי בשעה בה נתקבלה (09:00), נרשם עומס של פניות מצד לקוחות רבים.
תודה רבה ויישר כוח גדול!
 
 
שירת יחזקאל - אינטרנט במחיר הוגן!
08/03/2017
היי שמי שירת יחזקאל, לפני פחות מחודש טסתי לחול לשבוע ורכשתי ממכם סים לאינטרנט.. רציתי להגיד לכם תודה רבה! קודם כל המחיר של הסים היה מדהיים! הכי זול בשוק שמצאתי עד עכשיו לכמות הג׳יגות הלא מעטה שקיבלתי ממכם! פשוט מדהים! וגם השירות שלכם מקסים! בהתחלה לא הצלחתי להתחבר לאינטרנט. זה קצת לא היה נעים, כי די הסתמכתי על האינטרנט כדי לתקשר עם החבר שקיבל אותי שם, אבל ברגע שהצלחתי לתפוס וויפיי מיד התכתבתי איתכם בווצאפ (שזה גם גאוני!!) ונציג בשם נפתלי עזר לי בזה עד שהאינטרנט עבד, זה פשוט עשה לי את החופשה הרבה יותר כייפית ורגועה! יכולתי להשתמש בוויז ובעוד כל מיני מידע שלפעמים נחוץ לקבל בחופשה בעזרת האינטרנט.. פשוט היה תענוג לקבל ממכם את הסים האינטרנטי הזה! גם המחיר וגם השירות! מודה לכם מאוד, אמליץ עליכם בחום לכל חברי!!
יום נעים
 
 
שלהבת חסדיאל -
10/01/2017
אוחחח... איזה פתרון יעיל וזול. טסתי מהרגע להרגע לניו יורק. הסים חיכה לי בנתב"ג. דיברתי בכיף. הקליטה הייתה מצויינת. האינטרנט היה זמין ללא הפרעות. בקיצור, תענוג פרקטי. שווה לגמרי. שאפו ענק !! ולפרגן לא עושה קמטים....:))
 
 
דרור בן יהושע -
09/01/2017
הייתי בטיול של שלושה שבועות ברחבי צרפת.
בדקתי לפני כן במספר חברות והמחירים היו בשמיים
הגעתי דרך חבר לחברת סים זול, קבלתי הצעת מחיר זולה בהרבה מכל המתחרים וכרטיס סים ארופאי עם גלישה חופשית שתפקדה לי בכל מהלך הנסיעה גם באיזורים פחות מיושבים שמזרח צרפת כולל כפרים וכו'
האמת הופתעתי לטובה, יכולתי לקיים שיחות בוואטסאפ, לגלוש ביוטיוב ולכתוב מיילים והכל ללא תקלות
ממליץ בחום, פיתרון זול אפקטיבי ופשוט
השאר סתם עושים עלינו קופה.
 
1 2 3 4 5
הוסף ביקורת