Home Čenelings? Par mūsu vēstītājiem Par mums Contact


Home > Latviešu > Mike Quinsey - SaLuSa, May 3, 2010

SaLuSa, May 3, 2010

Ceru, būsiet pamanījuši pēdējā laika spiedienu uz oficiālajām iestādēm- viss, kas saistīts ar patiesības izpausmi ir pastiprinājies. Jo paši vairāk uzdodat jautājumus un pētāt atbildes, jo biežāk jums ir jāatbild un iestādes nevar jūs ignorēt. Drošsirdīgi indivīdi ceļas kājās un stāsta par saviem atklājumiem, kas tiek pievienoti jau esošajām zināšanām. Tomēr jāuzmanās, jo tumšajiem ir daudz ielikteņu, kas izplatīs viltus informāciju ar nolūku radīt šaubas. Jūsu intuīcija brīdinās jūs, kad tādi cilvēki šķērsos jūsu ceļu, lai nepieļautu maldināšanu. Mēs neesam vieni cīņā par patiesību, un mēs zinām, ka daudzi lietojat dažādus Gaismas patiesību nesošus kanālus. Faktiski ir jau par vēlu pēdējai kliķei censties apstādināt ieplūstošo straumi, tā aizskalos prom visus jūsu problēmu sārņus un melus. Daudzu gadu gaitā esat respektējuši savus kontrolētājus un pārvaldītājus. Par laimi, jūs kopš tā laika arī redzat viņu plānus, kas saistīti ar jūsu paverdzināšanu un domāti haosa radīšanai un jūsu neatkarības atņemšanai.

Kad atklāti varēsim ierasties pie jums, tad gaismā nāks vēl daudzas citas lietas, un neveiksmei būs lemti jebkādi centieni vēl pēdējā brīdī jūs atturēt no patiesības sadzirdēšanas. Ticiet mums, mīļie, mūsu sabiedrotie strauji tuvojas paziņojuma brīdim, ilgi vairs nebūs jāgaida. Nav nekādu veidu kā aizkavēt paziņojuma faktu, būtu labi, ja jūs šo laiku izmantotu lietderīgi. Gaismas spēki ir pārāk stipri lai tos kāds varētu aizkavēt, bet jūsu palīdzība koncentrējoties dotajā virzienā būtu ļoti vēlama. Plānotās izmaiņas ātri vien atrisinātu visas jūsu klapatas un notiekošās pārmaiņas atzītu par labām. Zemapziņā ikviens zināt, ka cikls beigsies ar Gaismas uzvaru. Tas nozīmē, ka iekšēji esat pieņēmuši lēmumu par dualitātes beigām. Tāds ir Radītāja Plāns, tā tam jānotiek, un kurš gan varētu iejaukties. Viss pilnīgi acīmredzami ir sācis savu ceļu atpakaļ uz Gaismu, un tagad ir jūsu kārta mainīt virzienu, lai gūtu piepildījumu. Notiekošā vārds ir Augšāmcelšanās, jums un Zemei sūtītās enerģijas sniegs iespēju veikt kvanta lēcienu uz priekšu.

Nevienprātība un jukas ir apzināti radītas, tie ir nedabīgi notikumi. Šajā laikā jāsaglabā stabili nervi un jāturas pretim visam, kas vēlētos atmaksu vai sodu. Esiet mierīgi un ejiet cauri šim pārbaužu laikam mierīgi reaģējot uz visu notiekošo. Drīz Gaisma mirdzēs kā patiess spēks, kas mainīs jūsu tagadējo likteni, pat ja tā izskatīsies brīžam haotiska. Esiet droši, mēs neslaistāmies, kad jūs esat pakļauti draudiem, un mēs samazināsim tādas varbūtības līdz minimumam. Lai kā mēs gribētu, tomēr pilnīgi katrā reizē, kad sastopaties ar grūtībām, mēs nevaram iejaukties. Dažkārt jāļauj notikumiem risināties dabīgā veidā.

Pilnīgi skaidrs, ka tajā brīdī, kad tiksim iepazīstināti, klāt būs arī bailes, jo pārāk ilgu laiku mēs tikām noliegti un pasniegti kā ārējā Visuma marodieri. Ja mums būtu kādi plāni pārņemt Zemi, tad sen to būtu jau izdarījuši- ātri un viegli. Tie, kas ir pazīstami ar mūsu vēstījumiem zina ko citu, arī to, ka mūsu pozitīvā enerģija nāk kopā ar katru mūsu vārdu ko lasāt. Lai jūs vada intuīcija un esiet droši, ka saņemsiet un uztversiet šo vārdu nesto patiesību.

Ap jums ir pilnīgi saprotams depresijas mākonis, jo tik daudzas lietas kam ticējāt un paļāvāties- tagad sabrūk. Tomēr, uzsāktās pārmaiņas nes ieguvumu, tāpēc mēs iedrošinām jūs runāt par šīm tēmām kad vien ir tāda iespēja. Vecie uzskati satur jaunajam ciklam nepiemērotas enerģijas, jaunās pacels jūs augstākās dimensijās. Tāpēc ir jānotiek monumentālām pārmaiņām, un mēs gatavībā gaidām, lai uzsāktu plāna īstenošanu. Tagad esot aculieciniekiem vecās sistēmas noliegšanai un sabrukumam, jūs redzat, cik neadekvāta tā bijusi un kā tā rīkojusies pret jūsu interesēm. Šajā sakarībā ir sākušās tikai pirmās atklātās lietas, bet šokējošā patiesība nāks gaismā. Būsiet pārsteigti uzzinot, ka savu brīvību esat tik viegli atdevuši, bet tumšo ceļi bijuši ļoti mānīgi un viltīgi. Tie ir manipulējuši gan ar cilvēkiem, gan Konstitūciju, lai tikai apmierinātu savas ambīcijas pēc vispasaules kundzības. Kā vēzis tumsa pakāpeniski izplatījusies apkārt pasaulei, bet pēdējos laikos ir apgriezti tās taustekļi un arī ietekme gaist.

Cilvēki ir audzināti ticēt tam, ka valdības patiesi pārstāv to intereses. Tagad sākat saprast, ka spēks atrodas jūsos, ja vien to lietosit. Cilvēku spēks ir reāls un tas nav jādemonstrē ar agresijas izpausmēm, jo tā tiktu pasliktināts stāvoklis. Visiem veidiem centieties mierīgi darīt zināmu savu vēstījumu, un jūs redzēsiet kā tas atbalsosies varas zālēs. Līdz šim laikam esat turēti tumsā par patiesi notiekošo, bet kopā ar daudzajām dvēselēm, kas nākušas Zemei nest Gaismu, Zeme mainās ļoti ātri. Jūs sākat saprast, ka ar savu piemēru un rīcību tumšie iedrošina jūs teikt patiesību, un kad tiks radīts pietiekošs apvienotas enerģijas daudzums, tad skaista un stipra enerģija ceļos apkārt pasaulei un pacels cilvēkus. Jums ir daudz lielāks spēks nekā paši saprotat, tāpēc ticiet tam ko darāt, un kā mēs ļoti bieži lūdzam, koncentrējieties uz nākotni tādu kā vēlaties to redzēt.

Ne bez iemesla mēs atkārtojam, ka esat neatkarīgas būtnes. Jūs neesat paredzēti pakalpībai un kad ieiesiet augstākās vibrācijās, tad redzēsiet, ka pret visiem izturas pilnīgi vienādi. Kā Gaismas būtnes jūs dzīvosiet harmonijā, un pats svarīgākais, jūs citus ierindosiet pirmajā vietā. Tādējādi tiek radīta perfekta vide, kurā visas jūsu vajadzības tiek apmierinātas un neviens neizjūt ne mazāko trūkumu. Pirmās šādas pieredzes parādīsies jau pirms Augšāmcelšanās, jo jau tagad strādājat, lai dzīvē ieviestu jaunus uzskatus, kas ienesīs pārmaiņas un novedīs pie liela ieguvuma. Jūs esat mīlošas un laimīgas dvēseles un mēs esam droši, ka daudzas labas pārmaiņas ienāks jūsu dzīvēs jau ar mūsu Pirmo Kontaktu. Jūs zināsiet visu kas jums vajadzīgs, un tas nodrošinās stabilitāti un ilglaicīgu mieru.

Es esmu SaLuSa no Sīriusa, Galaktiskās Federācijas vārdā sūtu jums mūsu mīlestību un svētību, lai veicinātu ātrāku jūsu atgriešanos Gaismā.

Paldies SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Translation: Mara


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.


Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge