Home Čenelings? Par mūsu vēstītājiem Par mums Contact


Home > Latviešu > Alfas Zvaigžņu kuģis, March 8, 2010

Alfas Zvaigžņu kuģis, March 8, 2010

Mākslinieka iespaidu Alfa kuģu

Sveicieni no Alfas Gaisakuģa!

Mēs esam konstatējuši, ka daži no jums savos prātos domā, ka mūsu vēstījumi ir ļoti jauki, bet tiem trūkst tādas svarīgas detaļas kā datumi, vārdi, adreses, notikumi, utt. Un tas jums liek šaubīties par vēstījumu patiesumu un to, vai tie patiešām nāk no starp galaktiku mātes kuģa komandiera.

Ļaujiet man izskaidrot, kāpēc mēs nesniedzam precīzas detaļas par to ko darām- tāpēc, ka tāds ir mūsu nolūks, informēt jūs par notikumiem, bet vienlaicīgi, izrādot cieņu mūsu kopējam darbam un mūsu kopējai attīstībai, respektēt arī mūsu atmaskojošo misiju, tādējādi samazinot un atbruņojot tumsas spēkus ar kuriem mums ir darīšana.

Ja mēs dotu jums caur mūsu kanālu Kris- Won (no Alfas mātes kuģa) ļoti precīzu un detalizētu informāciju un atskaites par mūsu rīcību šajā glābšanas un atbrīvošanas misijā, tad nebūtu ne mazāko šaubu, ka tumsas spēki izmantotu šo faktu informāciju pret mums. Ja tas notiktu, tad cilvēces atbrīvošanas process uz planētas Zeme tiktu aizkavēts, novilcināts un vēl vairāk, tas tiktu ietekmēts savās funkcijās un izpausmēs. Es negribētu pakļaut kādām briesmām misijas panākumus, nē, kopš Gaismas uzvara ir tikusi pasludināt no Tēva- Mātes un nav atpakaļ ceļa šim dekrētam un gribai. Bet tas varētu attālināt uzvaru par vēl dažiem gadiem vai varbūt vairākiem gadu desmitiem. Mēs esam pārliecināti, ka jūs, tāpat kā mēs, jūsu sabiedrotie no ārējā visuma, ar nepacietību vēlaties iznīcināt Makiavelliskos (viltus pilnos, nodevīgos) un retrogrādos spēkus, kas turas pie varas, un padzīt tos beidzot prom no šīs planētas, kas ir izvēlēta kļūt par vienu no attīstītākajām šīs Galaktikas planētām.

Tas arī ir iemesls tam, kāpēc mēs nesniedzam daudzas detaļas par mūsu kopīgo misiju. Es atvainojos par to, jo es zinu, jums ir daudzi jautājumi un lielākā to daļa paliek neatbildēti. Tomēr, mēs zinām visus un katru no tiem. To mēs jums varam apliecināt. Un ar laiku visi jautājumi tiks atbildēti. Cerams, ka drīz varēsim svinēt Pirmo Kontaktu, kam sekos tumsas sakāve, un tad atbildēt uz katru jūsu jautājumu bez starpnieku kanālu izmantošanas. Vai tas izklausās labi? Labi!

Kad retrogrādie spēki tiks izstumti no Zemes, jūs kļūsiet par Starptautiskās Federācijas daļu, ar pilnām tiesībām jums sniegt palīdzību un mūsu atbalstu. Jūsu fizikas zināšanu līmenis tiks paaugstināts, tas atspoguļos Zemes tehnoloģiskās priekšrocības tik neparastā veidā, kādu jūs šobrīd nespējat pat iedomāties!

Tāpat, jūsu tehnoloģijas un medicīna attīstīsies ļoti strauji, paceļoties tajā līmenī, kādā tā atrodas uz citām konfederācijas planētām. Jūs arī tiksiet uzskatīti par tiem cilvēkiem, kas atkal atgriezušies pie Gaismas un Patiesības, par Planētas pārstāvjiem ar Ārpus Planētu Padomēm, kas būs saites starp Padomēm un Gaijas cilvēkiem; un , protams, jūs esat arī progresa un attīstības nesēji, ko jūs sasniegsiet palātās, kurās tiek pārspriests konfederāciju pasauļu liktenis.

Lai jūsu sirdis pildās ar mieru un prieku, jo tā pārmaiņa ko mēs sludinām parādīs savu gaismu jau dažu tuvāko Zemes gadu laikā! Nolieciet malā jebkuras šaubas, kas uzrodas jūsu prātā. Tās parādās tāpēc, ka jūs nepietiekoši iedziļināties, un pievērsiet pārāk lielu uzmanību domām, kas tiek radītas jūsu zemākajā prātā. Mainiet savu frekvenci! Ieejiet iekšā dziļāk! Skatieties mazāk TV un mazāk lasiet avīzes, ieklausieties vairāk savā iekšējā balsī!

Ja tā rīkosieties, tad dzīvosiet mazākās šaubās un bailēs, kas arī ir īstie tumsas spēku bastioni, jo bailes ir vieta, kur tumsa bāzē savu lielāko spēka daļu. Ticiet mums un mūsu komunikācijas patiesīgumam, jo tas palīdzēs jums turpināt ticēt un gūt zināšanas planētas Zeme Augšāmcelšanās procesā. Šis ir Gaijas laiks! Tas ir jūsu brīdis! Izbaudiet to ar prieku un līksmojiet par nenovēršamajiem panākumiem!

Jūsu, lielā Mīlestībā un Mierā,

Komandieris Sohins no Starpzvaigžņu Gaisa Kuģa Alfa

Kanāls: Kris-Won


Would you like to ask a question to our brothers in Alfa Ship? Please send it to us and if we find it appropriate, we'll add it to our Question Corner! We can't guarantee that they will answer your question, but we know that they monitor us, so there's a good chance that they will at least read it.

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Alfa Ship,
please let us know and we'll add you to our mailing list.


Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge