نظارت آنلاین بر همه پروژه های شهرداری

۱۳۹۱/۰۹/۱۹

معاون برنامه ریزی و توسعه شهرداری تهران با بیان این که استاندارد سازی اقدامات در بخش های مختلف شهرداری در حال انجام است گفت : در این راستا دربخش های مختلف حوزه حمل و نقل استاندارد سازی صورت گرفته و در سایر بخش های دیگر از جمله زیبا سازی و خدمات شهری و ... نیز این کار دنبال می شود .

دکتر سید مناف هاشمی در گفت و گو با خبرنگار " تهران سما " با بیان این مطلب گفت : در این مدت در زمینه استاندارد سازی خدمات و همچنین ارزیابی و نظارت بر واحدهای مختلف شهرداری ، اقدامات خوبی صورت گرفته است .

 

وی افزود : پیش از این برای اقداماتی که انجام می شد از جمله پیاده رو سازی و یا این که عرض بلوارها در خیابان باید چقدر باشد و ... استاندارد مشخصی وجود نداشت  ، اما هم اکنون با توافقی که با موسسه استاندارد صورت گرفته و همچنین استفاده از تجربه کلانشهرها ، فعالیت های مختلفی در این خصوص صورت گرفته است .

هاشمی با اشاره به اقدامات انجام شده تصریح کرد : در این راستا دربخش های مختلف حوزه حمل و نقل استاندارد سازی صورت گرفته و کتابچه هایی برای آن تدوین شده که به عنوان معیارعمل برای سایر کلان شهرها ارائه خواهد شد .

معاون برنامه ریزی و توسعه شهری شهرداری تهران خاطر نشان کرد : در سایر بخش های شهرداری از جمله زیبا سازی و خدمات شهری و ... نیز این کار در حال انجام است و تلاش داریم تا نتیجه این اقدامات به عنوان الگو برای دیگر کلان شهرها مورد استفاده قرار گیرد .

وی با بیان این که امکان رصد آنلاین همه پروژه های شهرداری وجود دارد ، گفت : با هدف نظارت بیشتر بر عملکرد پیمانکاران و پروژه ها ، مدیران شهرداری امکان رصد آنلاین پروژه ها را دارند تا بتوانند هرچه بهتر بر عملکرد پیمانکاران نظارت داشته باشند.دیدگاه خود را بیان کنید