The Hospitality Club
...toob inimesed kokku!
Esimest korda siin? On küsimusi? Räägi kohe liikmete ja vabatahtlikega!
EnglishEnglish Arabicعربي BulgarianБългарски Chinese中文 Chinese simplified中文 CzechČesky GermanDeutsch SpanishEspañol EsperantoEsperanto FrenchFrançais hebrewעברית ItalianItaliano HungarianMagyar DutchNederlands PolishPolski PortuguesePortuguês BrasilianPortuguês (bra) RomanianRomână RussianРусский slovenianSlovenščina SerbianSrpski FinnishSuomi SwedishSvenska TurkishTürkçe ukrainianУкраїнська Sisene     Liitu!

Korduma Kippuvad Küsimused

 Informatsioon
Kodu
KKK
Ülevaade
Riigid
Kogemused
Saadikud
Näidisprofiilid
Reeglid
Meedia
Meist
Foorum
Jututuba
Viidad
Sisuviidad


 Eripakkumised
AFS
AIESEC
Attac
Eco
Freeloaders
Hitchhikers
Indigenous
Mensa
NGOs
Onenightstay
Peace
Servas
Unitas
YFU
Zellidja

 Eelised
- tasuta majutus kogu maailmas
- kohtu sõbralike inimestega
- ei mingit tasu
- kultuuridevaheline arusaamine
- ei mingeid kohustusi
- turvameetmed
- üldkasulik
...tule pardale!

 Statistika
number of Hospitality Club members

Siin on vastused mõnedele enim esitatud küsimustele. Kui sinu küsimust siin ei ole, saada see palun aadressile info@hospitalityclub.org ja me vastame niipea kui võimalik. Klubi liikmetele on mõeldud Liikmete KKK , kus leiad enam küsimusi ja vastuseid.

Kellele on Hospitalityclub mõeldud?
Kõigile. Kui sulle meeldib reisida või lihtsalt huvitavate inimestega kohtuda, siis on klubi just sulle mõeldud. Viimastel aastatel oleme täheldanud, et kõigil liikmetel on üks ühine iseloomuomadus - sõbralikkus.

Kas liitumine on tõesti tasuta?
Jah. Me ei hakka kunagi liikmemaksu küsima. Klubi on ja jääb sulle tasuta. Siiski, kui sul on veidi aega ja tahtmist, palume sind appi Hospitality Clubi veelgi paremaks muutmisel.

Mis laadi isiklikku informatsiooni ma pean liitumisel andma?
Hospitality Clubiga liitumiseks on vajalikud järgnevad andmed: nimi, täielik aadress ja kehtiv meiliaadress. Muu informatsiooni andmine on vabatahtlik.

Kas mu isiklik informatsioon on teistele nähtav?
Teised liikmed näevad sinu kasutajanime, asukohamaad ja -linna. Ülejäänud informatsiooni nähtavuse üle saad ise otsustada - nime ja aadressi saab ära peita ning muude andmete täitmine pole kohustuslik. Su mailiaadressi ei näidata, liikmed saavad üksteisele teateid saata otse klubi leheküljelt.

Kas klubisse mitte kuuluvad inimesed näevad mu profiili?
Ei. Liikmetele mõeldud ala on kaitstud salasõnaga ja sinna saavad sisse ainult klubi liikmed.

Kas ma pean majutust pakkuma, et saaksin reisides tasuta ööbida?
Ei. Võid täna liituda ja lehekülje kaudu majutust paluda ning homme juba reisile asuda. Muidugi palume me võimalusel teisi reisijaid öömaja pakkudes või muudmoodi aidata. Hospitality Clubi mõte on ju üksteise vastastikkune abistamine.

Missugused on mu kohustused liikmena?
Sa oled kohustatud kohtlema teisi liikmeid austusega ning Hospitality Clubi reegleid täitma. .

Mis kaitseb mind kuritahtlike külaliste eest?
Iga inimene, kes sinuga läbi Hospitality Clubi lehekülje kontakteerub, peab saatma oma õige nime ja passi numbri. Hoia seda informatsiooni kindlas kohas või saada security@hospitalityclub.org , kus me selle info talletame. Kui su külaline saabub, kontrolli kindlasti saadetud andmete vastavust tegelikkusele. See välistab valenime all esinemise võimaluse.

Missuguseid turvalisuse tagamise viise te veel kasutate?
Kuna su tulevasel külalisel on Hospitality klubis oma lehekülg, saad sa juba profiili lugedes olulist informatsiooni. Samas on võimalik lugeda nende liikmete arvamusi tema kohta, kes teda usaldavad või kelle külalinne või võõrustaja ta varemalt on olnud. Palun kirjuta ka ise kommentaare nende kohta, keda oled tegelikus elus kohanud - sel viisil muudad klubi kõigile turvalisemaks.

Kas paarid või perekonnad võivad koos ühe kasutajanime all registreeruda?
Ei. Me palume eraldi registreeruda. Muidugi võite te klubi koos kasutada ning ka oma profiili kirjutada, et elate ja reisite koos partneriga. Kuid eraldi liitumine annab suurema võimaluse oma huvialadest kirjutada ning on väga oluline kommentaaride süsteemi toimimiseks.

Mul ei ole passi, kuna olen ainult Euroopas reisinud. Kas sellest piisab klubiga liitumiseks?
Jah. Sul ei ole passi klubiga liitumiseks vaja. Seda vajad sa ainult klubi reaalselt kasutades. Kuna ID kaart on su kodumaal või Euroopa sisestel reisidel seaduslik isikut tõendav dokument, piisab selle näitamisest ka Hospitality Clubi liikmetega kohtudes. Dokumendi näiamise eesmärk on ju oma isiku tõendamine oma võõrustajale.

Mis vanuses on suurem osa klubi liikmeid?
Klubis on esindatud kõik vanuserühmad. Paljud on noored, kuid ka küpses eas liikmeid on küllalt arvukalt. Tõenäosus endale sobiva võõrustaja leidmiseks on suur.

Ma olen oma parooli unustanud. Mida nüüd teha?
Me võime sulle su antud meiliaadressile uue parooli saata. Palun kasuta "forgot your password?" viita leheküljele sisenemise kasti all. Sult palutakse kasutajanime ja registreerumisel antud meiliaadressi sisestamist.

Ma olen oma kasutajanime unustanud. Mida nüüd teha?
Palun saada kiri aadressile password@hospitalityclub.org . Kirja lisa järgnev informatsioon: oma täelik nimi, aadress, linn, regioon ja riik. Me saadame info meiliaadressile, mille registreerimisel andsid.

Kuidas ma saan teiste liikmetega ühendust võtta?
Liikme profiilis ei näidata meiliaadressi, et tagada privaatsus ning vältida rämpsposti. Ühenduse võtmiseks on klubi leheküljel teadete saatmise süsteem. Kõik teated läbivad rämpsposti kontrolli ja saadetakse edasi adressaadi meilile. Soovi korral võib rämpsposti filtri ka maha võtta, kuna vastavasisulisi kirju tuleb imeharva ning nii jõuavad kirjad kiiremini kohale.

Kuidas klubist lahkuda saab?
Palun sisene leheküljele, vali "Muuda mu profiili" ja vajuta üleval olevale viidale, mis lubab sul esimese osa informatsiooni muuta. Kirjuta ankeeti oma kasutajanimi, salasõna, täielik nimi ja liitumisel antud meiliaadress. Lünka, kus küsitakse muutmise põhjust, kirjuta: "please delete my profile". Oleks hea, kui põhjendad lühidalt oma otsust, et me oskaksime sinu lahkumise põhjustanud probleemile rohkem tähelepanu pöörata ja edaspidi selliseid asju vältida. Sooviavalduse saabudes kustutame me su profiili ja kasutajakonto.

Kuidas ma vabatahtlikuna aidata saan?
Kui sa tahaksid aidata, et muuta Hospitality Club üheks interneti ja tegeliku elu parimaks osaks, siis saada kiri aadressile volunteer@hospitalityclub.org Gruppide eheküljel leiad ka vabatahtlike rühma, millega võid kohe liituda. Palun külasta aeg-ajalt ka Help Us! ja Volunteer lehekülgi liikmealas. Paljud ideed ja abipalved paneme just neile lehekülgedele ülesse.

Miks on leheküljel reklaamid? Ma arvasin, et see on mittetulunduslik projekt.
Me ei taotle tulu, kõik vabatahtlikud aitavad leheküljel püsida ja areneda, kuna usuvad külalislahkuse ideesse. Siiski, mida populaarsemaks lehekülg muutub, seda rohkem me peame veebiruumi eest maksma. Selle asemel, et paluda kõige rohkem pühendunud liikmetel see oma taskust kinni maksta, otsustasime katsetada Google'i uut reklaamitehnoloogiat. Me otsime pidevalt võimalusi selle projekti mõistlikuks rahastamiseks ning ei hakka kunagi liikmemaksu küsima. Nii saad sa alati, sõltumatult oma elukohast või majanduslikust olukorrast, kuuluda meie ülemaailmsesse sõbralike inimeste võrgustikku.

Sinu küsimust ei olnud siin? Saada see aadressile info@hospitalityclub.org !

Rohkem infot - Liitu!

 Sponsoreeeritud lingid    ?

Kodu - Kontakt - Peamenüü - Liitu - Abi - Ülevaade - Riigid - Meist - Jututuba - Sisuviidad - Loobumine

Copyright © 2000-2006 The Hospitality Club. Kõik õigused kaitstud.