E diel, 23.09.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Miratohet Vendimi pėr dhėnie me koncesion tė dy stadiumeve futbollistike tė Tetovės

Publikuar: 19.07.2016 | 14:24
Lexuar: 1903 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime