Profil FB stacji diagnostycznej w Warszawie E-mail stacji kontroli pojazdów w Warszawie
Łatwy dojazd z każdej dzielnicy Warszawy!

Dojazd do SKP (stacja kontroli pojazdów) Diag-Mot-Serwis, dla osób z Bemowa, jest bardzo prosty. Są dwie główne możliwości dotarcia do naszej stacji kontroli pojazdów – pierwsza kieruje mieszkańców Warszawy-Bemowa ulicą Radiową, do Dywizjonu 303 i dalej prosto ulicą Obozową, z której można, za stacją paliw Orlen, bezpośrednio skręcić w ulicę Ostroroga, przy której znajduje się nasza stacja diagnostyczna.


Druga droga do stacji diagnostycznej jest odrobinę bardziej skomplikowana, ale również nietrudno się nią dostać do SKP Diag-Mot-Serwis. Najpierw ulicą Powstańców Śląskich trzeba dostać się na ulicę Górczewską, prowadzącą przy Centrum Handlowym Wola Park. Później należy jechać w kierunku centrum Warszawy i skręcić w lewo, w ulicę Młynarską. Następnie, tak jak przy pierwszej trasie, dojeżdżamy do ulicy Okopowej i skręcamy w Ostroroga wprost do naszej stacji kontroli pojazdów (tym razem przed stacją paliw).

Osoby zmierzające do stacji kontroli pojazdów (SKP) Diag-Mot-Serwis z centrum Warszawy i południowej części Śródmieścia, powinny kierować się do Alei Solidarności, a następnie poprzez ulicę Leszno lub Wolską dojechać do Młynarskiej, która już poprowadzi w kierunku naszej stacji diagnostycznej przy Ostroroga. Wystarczy skręcić w prawo, przed stacją paliw Orlen i jesteśmy przy SKP – stacji kontroli pojazdów Diag-Mot-Serwis.


Mieszkańcy północnej części Śródmieścia, jadące z centrum Warszawy do SKP Diag-Mot-Serwis powinny kierować się na ulicę Powązkowską, a następnie jechać w kierunku północno-wschodnim i skręcić w ulicę Tatarską. Jadąc tą drogą do końca, dotrze się do ulicy Ostroroga, przy której zlokalizowaliśmy naszą stację kontroli pojazdów. Stacja diagnostyczna Diag-Mot-Serwis otwarta jest sześć razy w tygodniu, od poniedziałku do piątku w godzinach od 7 do 20, a w sobotę od 8 do 15. Zapraszamy do SKP Diag-Mot-Serwis kierowców z centrum Warszawy.

Aby dotrzeć z Mokotowa do SKP Diag-Mot-Serwis należy kierować się w kierunku północnym, głównymi drogami Warszawy. Do naszej stacji diagnostycznej na ulicy Ostroroga można dojechać Aleją Solidarności, a później Aleją Jana Pawła II do ulicy Powązkowskiej. Potem wystarczy skręcić w lewo w Tatarską, która doprowadzi nas prosto do ulicy Ostroroga, gdzie mieści się stacja kontroli pojazdów (SKP) Diag-Mot-Serwis.


Mieszkańcy Warszawy-Mokotowa z zachodniej części dzielnicy (Służewiec, Wyględów), mogą dotrzeć do naszej stacji kontroli pojazdów ulicą Żwirki i Wigury, a następnie Raszyńską i Towarową w kierunku Muzeum Powstania Warszawskiego. Później wystarczy skręcić w lewo w ulicę Leszno lub w Wolską, a z nich w Młynarską. Ta ulica doprowadzi nas do Ostroroga i do SKP (stacji kontroli pojazdów) Diag-Mot-Serwis. Nasza stacja diagnostyczna jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach 7-20 oraz w sobotę od 8 do 15.

Stacja diagnostyczna Diag-Mot-Serwis położona jest w Warszawie, na Woli. Miejsce, w którym znajduje się nasza stacja kontroli pojazdów (SKP) zostało wybrane z myślą o dogodnym dojeździe dla klientów z Woli i innych dzielnic Warszawy. Ulica Ostroroga biegnie wzdłuż cmentarza na Powązkach i można do niej dojechać kilkoma drogami. Od południowej strony do naszej stacji diagnostycznej prowadzą ulice Młynarska oraz Płocka. Obie drogi odbijają w bok od głównej ulicy Górczewskiej, prowadzącej z centrum Warszawy w kierunku Bemowa.


Najwygodniejszy dojazd do stacji kontroli pojazdów SKP Diag-Mot-Serwis od strony zachodniej prowadzi przez ulicę Obozową, od której w bok odchodzi ulica Jana Ostroroga, przy której położona jest nasza stacja diagnostyczna. Do Ostroroga można również dojechać, zjeżdżając z Obozowej w ulicę Wawrzyszewską. Stacja kontroli pojazdów SKP Diag-Mot-Serwis znajduje się od strony cmentarza na Powązkach.

Dojazd dla osób z Warszawy, mieszkających na Bielanach, do SKP (stacji kontroli pojazdów) Diag-Mot-Serwis nie jest skomplikowany. Najwygodniej do naszej stacji diagnostycznej można dotrzeć dwiema drogami. Obie trasy zaczynają się w tym samym miejscu Bielan, czyli przy Alei Armii Krajowej. Później mieszkańcy Warszawy mają wybór pomiędzy kontynuowaniem jazdy główną drogą lub skrętem w Powązkowską. Jeśli ktoś wybierze to pierwsze rozwiązanie, to do naszej stacji diagnostycznej dojedzie Aleją Prymasa Tysiąclecia, a następnie ulicami Gorczewską i Młynarską, z której już niedaleko do ulicy Ostroroga, gdzie znajduje się SKP Diag-Mot-Serwis.


Druga trasa dojazdowa z Warszawy-Bielany do naszej stacji kontroli pojazdów jest krótsza, ale prowadzi odrobinę mniej uczęszczanymi drogami. W celu dotarcia do stacji diagnostycznej Diag-Mot-Serwis należy skręcić z Alei Armii Krajowej w Powązkowską, a następnie w ulicę Tatarską. Jadąc do końca tą drogą dojeżdżamy do ulicy Ostroroga, przy której znajduje się nasza stacja diagnostyczna.

Do stacji kontroli pojazdów (SKP) Diag-Mot-Serwis, mieszkańcy Warszawy, z dzielnicy Ochota, mogą dojechać dwiema głównymi trasami, od strony zachodniej lub od strony wschodniej. Dojazd do naszej stacji diagnostycznej od zachodu oparty jest przede wszystkim na drodze krajowej numer 7, prowadzącej na tym odcinku Aleją Prymasa Tysiąclecia. Najpierw do tej arterii należy dojechać ulicą Bitwy Warszawskiej lub Alejami Jerozolimskimi, a następnie pojechać nad stacją Warszawa Zachodnia w kierunku Woli. Z Alei Prymasa Tysiąclecia należy skręcić w prawo, w ulicę Obozową, która doprowadzi nas do ulicy Ostroroga, przy której znajduje się stacja kontroli pojazdów SKP Diag-Mot-Serwis. Trasa z Ochoty do naszej stacji diagnostycznej może zająć nawet niecałe 10 minut.


Druga trasa kieruje mieszkańców Ochoty odrobinę bardziej na wschód, bliżej centrum Warszawy. Najpierw należy pojechać ulicą Grójecką, przez Plac Narutowicza, następnie na Placu Zawiszy skręcić w lewo w ulicę Towarową, następnie w lewo w ul. Leszno i w prawo w Młynarską. Ta droga doprowadzi nas do naszej stacji kontroli pojazdów SKP Diag-Mot-Serwis.

Dojazd do naszej stacji diagnostycznej z Pragi i innych wschodnich dzielnic Warszawy wiąże się oczywiście z koniecznością przejechania przez Wisłę. Najbliżej stacji kontroli pojazdów Diag-Mot-Serwis położone są mosty: Gdański i Śląsko-Dąbrowski. Właśnie przez nie prowadzą dwie drogi, którymi można do naszej stacji diagnostycznej dojechać mieszkańcy warszawskiej Pragi. Most Śląsko-Dąbrowski kieruje nas do tunelu pod Starym Miastem, a następnie Aleją Solidarności i ulicą Leszno dojeżdżamy do Młynarskiej, która doprowadzi nas do ulicy Ostroroga, gdzie znajduje się nasza stacja kontroli pojazdów SKP Diag-Mot-Serwis.


Czas przejazdu z Pragi do naszej stacji diagnostycznej w Warszawie Woli zajmuje kilkanaście minut, przy dobrych warunkach drogowych. Druga trasa kierująca mieszkańców Pragi do SKP Diag-Mot-Serwis prowadzi przez Most Gdański do ulicy Słomińskiego, a następnie ulicami Okopową, Powązkowską i Tatarską do naszej stacji diagnostycznej w Warszawie Woli.

Diag-Mot-Serwis jest stacją diagnostyczną z siedzibą w Warszawie, w dzielnicy Wola. Znajdujemy się przy ulicy Ostroroga, gdzie łatwo dojechać z centralnych dzielnic Warszawy, do których należy Żoliborz. Do stacji naszej stacji kontroli pojazdów najłatwiej dojechać od północnej strony cmentarza na Powązkach, ulicą Tatrzańską. Aby dostać się do tej drogi, prowadzącej bezpośrednio w kierunku SKP Diag-Mot-Serwis, należy pojechać jedną z trzech tras. Pierwsza z nich prowadzi przez ulicę Krasińskiego, następnie z niej trzeba skręcić w lewo w Powązkowską, a z niej w Tatarską, która łączy się bezpośrednio z ulicą Ostroroga, gdzie usytuowana jest nasza stacja diagnostyczna.


Dwie pozostałe drogi do naszej stacji diagnostycznej również zaczynają się na ulicy Krasińskiego, ale w obu przypadkach należy skręcić z niej w lewo, w ulicę Księdza Popiełuszki. Później mamy wybór, jechać tą drogą prosto, aż do zjazdu w Powązkowską lub skręcić w Broniewskiego, a następnie kontynuować jazdę ulicami Mysiakówny i Rydygiera. Obie drogi doprowadzą nas do pierwszej trasy. Dojazd do stacji kontroli pojazdów SKP Diag-Mot-Serwis z Warszawy Żoliborza zajmuje około 10 minut, bez korków.

Stacja kontroli pojazdów na Ostroroga jest otwarta przez 6 dni w tygodniu
Od poniedziałku do piątku

7:00 - 20:00

Sobota

8:00 - 15:00

Kontakt

Formularz kontaktowy - STACJA KONTROLI POJAZDÓW

Wypełnij formularz i skontaktuj się z nami

Dane kontaktowe

PODSTAWOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW WX/149

Ostroroga 20A
01-163 Warszawa

Telefon: 22 631 03 66
Telefon komórkowy: 790 348 790
E-mail: stacjakontroli149@wp.pl

W DIAG-MOT-SERWIS nie musicie Państwo stać w kolejkach. Zaplanuj badanie techniczne w odpowiadającej Tobie porze dnia, dzięki długim godzinom pracy Stacji Kontroli. Wykonujemy kompleksowe badania techniczne wszystkich pojazdów do 3,5 t tak z Warszawy jak i z terenu całego kraju. Dokonujemy także tzw pierwszych badań pojazdów sprowadzonych z zagranicy jak również wszelkich pojazdów zasilanych gazem.

Lokalizacja