Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota e Kompjuterit > Shkarkime

Shkarkime Kėtu do gjeni ēfarė dėshironi ju pėr tė shkarkuar.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 18-04-2010, 01:58   #1
T3chn1cal
Anėtar
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 78
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
T3chn1cal ėshtė nė rrugė tė mbarė
Intein Fjalor

Programe te domosdoshme per kompjuterin tuaj !!

Shkarkoje kete program duke klikuar mbi emrin e tij

Intein Fjalor / Anglisht - Italisht - Gjermanisht - Shqip


Shenim :Ky program eshte i ngarkuar ne nje nder hostet me te mira. Ne kohen qe

programi ngarkohet ne host direkt skanohet per viruse. Per cdo problem qe mund te keni

drejtohuni ne adresen e e-mail webmaster@forum-al.com
T3chn1cal nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-03-2018, 17:00   #2
Aimilius
Anėtar i ri
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 27
Thanks: 2
Thanked 6 Times in 5 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Aimilius ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Intein Fjalor

Ky link nuk funksionon, megjithate nje fjalor shume i mire online eshte ky ketu
fjalor anglisht shqip
Aimilius nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-03-2018, 17:03   #3
lonely_lion
V.I.P
 
Avatari i lonely_lion
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Posts: 2,223
Thanks: 0
Thanked 762 Times in 570 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 26
lonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Intein Fjalor

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Aimilius Shiko postimin
Ky link nuk funksionon, megjithate nje fjalor shume i mire online eshte ky ketu
fjalor anglisht shqip
Te duhet Intein?
Ectaco - Shqip-Eng?

I ngarkoj une ku te duash.
__________________
jeto dhe leri te tjeret te jetojne
Software is getting slower more rapidly than hardware becomes faster

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga lonely_lion : 06-03-2018 nė 17:06
lonely_lion nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-03-2018, 15:25   #4
Aimilius
Anėtar i ri
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 27
Thanks: 2
Thanked 6 Times in 5 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Aimilius ėshtė nė rrugė tė mbarė
Re: Intein Fjalor

ok shume mire. ngarkoje gjekundi dhe me thuaj
Aimilius nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-05-2018, 15:59   #5
lonely_lion
V.I.P
 
Avatari i lonely_lion
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Posts: 2,223
Thanks: 0
Thanked 762 Times in 570 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 26
lonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: Intein Fjalor

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Aimilius Shiko postimin
ok shume mire. ngarkoje gjekundi dhe me thuaj
Versioni i plote: thanks to gabeli !

Kodi:
http://www.filedropper.com/installfjalor2005
ose

Kodi:
http://mir.cr/VHMGKUEF
__________________
jeto dhe leri te tjeret te jetojne
Software is getting slower more rapidly than hardware becomes faster
lonely_lion nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur