Prosinec 2015

Thalía a rok 2015 - MÁJ, JÚN, JÚL 15

31. prosince 2015 v 13:00 | thom |  Thalía - NEWS
MÁJ
I máj zasvetila Thalía naplno Macys, keď predstavila letnú kolekciu.

Thalía sa ocitla v časopise People En Espaňol, medzi 50 najkrajšími ľudmi, čím zlomila rekord. Svetu konečne ukázala svoje deti, ktoré doteraz prísne strážila.

Začali sa číriť špekulácie, že Thalía bude natáčať ďalšie video, čo napokon samotná Thalía dementovala.

Pre latinskoamerické rádia Thalía poskytla rozhovory ohľadom singla Solo Parecia Amor, kde prezradila, že už pripravuje koncertné turné.

JÚN

Thalía opäť navštívila štúdio, kde dabovala hlas Scarlet Overkill, stretla sa s Ricky Martinom a zúčastnila sa Tony Awards a prezradila, že natočila videoklipy pre Viva Kids vol. 2.

v Júni sa stretla so svojími sestrami a dokonca spoločne s Tommym si užili prvú pred dovolenku na horách.

JÚL

V júli sa Thalía rozhodla vziať si pauzu od práce a spoločne s rodinou odišli na dovolenku na Capri, kde sa Thalía dokonca stretla s fanúšikmi z rôznych častí sveta a prezradila im nejaké pikošky ohľadom plánov. Na dovolenke sa strtla i s Gloriou Trevi.

Thalía sa objavila i na oslave JLo, kde sa stretla napríklad s raperom Fat Joe.

Thalía a rok 2015 - MAREC + APRÍL

31. prosince 2015 v 10:00 | thom |  Thalía - NEWS
MAREC

Thalía naplno promuje svoju značku Thalia Sodi pre Macys. Prekvapenie nastáva v okamihu, keď Thalía prezrádza, že sa už naplno vrhá do nahrávania albumu Viva Kids vol. 2 i napriek veľmi slabému promu cd Amore Mio.

Fanúšikovia stále čakajú na premiéru videoklipu Como Tu No Hay Dos, namiesto toho však dostávajú od Thalíe odpoveď formou fotiek zo sťúdia, kde spolu s Paulom Foratom nahrávajú album Viva Kids vol. 2.

Reakcie fanúšikov boli skutočne búrlivé , pokiaľ oni pochodovali po uliciach Mexika a promovali Amore Mio, singel bodoval niekoľko týždňov na vrchole, so Sony Music a Thalíou, to však vôbec nepohlo.

Konečne nastal okamih, keď 19.3 mal premiéru videoklip k piesni Como Tu No Hay Dos, video prevalcovalo itunes a stalo sa hitom, no pre chabé promo o ňom vedelo skutočne len veľmi málo ľudí. (a tomu je tak dodnes)
Na konci marca si Thalía odbehla na párty, kde sa objavila po boku Rafaela Nadala, Davida Beckhama a rodiny Estefanovcov.


APRÍL

Ani v Apríli sa fanúšikovia nedočkali proma Amore Mia, či už zo strany Sony Music, ale ani od Thalíe. Dokonca ani videa k Amore Miu. Stratégia celej spoločnosti bola veľmi divná a nahrávanie Viva Kids 2 vrcholilo.

11. apríla Thalía konečne prezradila, že trerím singlomv Mexikuje Solo Parecia Amor, čím megaúspešný singel Amore Mio definitívne pochovala.

Thalía sa objavila v rôznych show, kde však promovala len Macys.

28.4 konečne uzrelo svetlo sveta video k piesni Solo Parecia Amor a hneď bodovalo na # 1 itunes.

Thalía a Február 2015!

30. prosince 2015 v 15:52 | thom |  Thalía - NEWS
Thalía odštartovala február prácou v štúdiu na tajnom projekte, po mnohých špekuláciach vyšla pravda na povrch. Thalía nahovorila hlas Scarlet Overkill pre nový kreslený film Minions.

Thalía navštívila tanečné štúdio,kde nacvičovala choreografiu k piesni Como Tu No Hay Dos, ktorú využila pre video i vystúpenie.

Monitor latino vyhlásilo Como Tu No Hay Dos jednou z najhranejších latino piesní v USA.

9.2.15 sa stal pre všetkých fanúšikov najvzrušújúcim dňom, pretože Thalía hneď ráno zverejnila informáciu, že je na ceste na natáčanie videa k piesni Como Tu No Hay Dos, internet začali okamžite zaplavovať fotky z videa od tímu, Thalie, Becky G, i od samotných tanečníkov.
Thalía na druhý deň po natáčaní jedneho videa prekvapila informáciou, že natáčanie pokračuje, ale videom k piesni Solo Parecia Amor.

12.2 Thalía prdviedla svoju krásnu postavu na Go For Red, kde sa predstaavila v prekrásnej červenej róbe.

Thalía sa stala tvárou minerálnej vody Epura a La Apuesta, získal zlato za 30 000 kusov predaja v Mexiku.

19.2 Thalía odprezentovala Como Tu No Hay Dos na Premio Lo Nuestro, jej singel Amore Mio, kraľoval rebríčkom a začínal sa šplhať hore i Como Tu No Hay Dos.
Thalía na Nuestra Belleza latina predstavila live ďalšiu skladbu, tentokrát "MAS".

Thalía a rok 2015 - Január

30. prosince 2015 v 15:24 | thom |  Thalía - NEWS
Je čas si zekapitulovať, aký bol rok 2015, pre našu latinodivu, Thalíu.

JANUÁR 2015
Nový rok Thalía odštartovala pracovne, hneď v prvé dni nás zahltili fotografie s príprav propagácie jej doplnkov pre Macys a internetom sa šírili prvé informácie o tom, že Como Tu No Hay Dos, bude druhým singlom z albumu Amore Mio.

Thalía na svoj oficiálny Vevo kanál pridala Como Tu No Hay Dos audio. A objavili sa informácie, že v Mexiku v rádiách začína hrať song Amore Mio.

I bez oficiálneho potvrdenia, Amore Mio začalo v rádiach bodovať a MDC Argentína potvrdila, že Como Tu No Hay Dos vychádza ako singel v USA, 20.1.15.

Nová reklama na Macys mala za následok, že album Amore Mio vyletel v Mexiku zasa na vrchol predajnosti.
Thalía sa opät zatvorila do štúdia, kde spoločne komponovali piesne. Dodnes však nie je známe, pre aký album piesne nahrávali, či išlo o Viva Kids 2, alebo pre iný projekt.

Thalía sa úspešne vyhýbala otázkam o albume, či vydávaní singlom, fanúšikovia boli právom pobúrení, pretože všetko nasvedčovalo tomu, že sa Thalía od celého projektu dištancuje a prioritou je Macys.

Sony Music Mexico oficiálne potvrdilo, že Amore Mio je druhým mexickým singlom.

Thalía sa konečne vrátila k hudbe, avšak len pre pár vyvolených,kde na súkromnej fieste odohrala mini koncert i s choreografiou a tanečníkmi.

Thalía naviac prezradila, že už 19.2 vystúpi na Premio Lo Nuestro s piesňou Como Tu No Hay Dos.


V posledný januárový deň, Thalía pripravila pre fanúšikov prekvapenie a pridala na Vevo kanál Lyric Video k Amore MIo
Objavil sa i oficiálny cover Como Tu No Hay Dos


Shakira a rok 2015!

28. prosince 2015 v 17:51 | thom |  Shakira - NEWS
Shakira zasvätila rok 2015, svojej rodine. 29.januára priviedla na svet svoje druhé dieťa, syna Sashu a celý rok nás zásobovala prekrásnymi fotografiami svojej rodinky. Čo sa týka hudobnej stránky, sľúbený španielsky album sa nekonal, ale Shaky svoje sily spojila so skupinou Maná a vydali tak singel s videom Mi Verdad. Shakira natočila niekoľko reklám a vytvorila hry pre Android.

Shakira a rok 2016?

Shakira tiež oficiálne nepotvrdila žiadne info o albume. Jedinoupotvrdenou info, je že sa objaví s piesňou "Try Everything" ku kreslenému filmu ZOOTOPIA, čo znamená, že najneskôr v marci je tu nová pieseň.

Belinda a rok 2015!

28. prosince 2015 v 17:45 | thom |  Belinda - NEWS
Ahojte, vrátil som sa, aby sm ako každý rok je mojím zvykom zrekapituloval život, úspechy a neúspechy latinodív. Začíname Belindou.
Asi najmenej aktívna bola Belinda, ktora odohrala zopár koncertov a dala košom všetkým, ktorí sa tešili an nové piesne, ba nebodaj na nový album, či na Catarsis Tour DVD. Posledná iskrička nádeje zhasla po tom, ako vyplávala na povrch informácia, že hudobná spoločnosť, v ktorej je Belinda, ju oficiálne "vykopla" a Belinda je tak na voľnej nohe.

Belinda a rok 2016?

V tomto prípade je veľmi ťažko čo i len odhadnúť, čo čaká Belindu v roku 2016, nakoľko nás absolútne neinformuje o svojich plánoch a jediné, čím nás Belinda zásobuje sú rôzne fotky na jej sociálnych sieťach.