Porównujemy na bieżąco wszystkie opcje przelewu
500,00 między walutami BGN–GBP
Udało nam się znaleźć tylko 2 operatorów do porównania dla przekazu na 500,00 - BGN. Aby uzyskać więcej wyników, możesz spróbować wygenerować porównanie dla innych kwot lub walut.

Przelewy na konto bankowe

Poznaj 2 najlepszych wykonawców przelewów na konto bankowe prowadzone w kraju BGN

 • Zobacz koszty przelewu

  Całkowity koszt

  3,77 BGN
  Kurs wymiany 0,4507 
  (-0,01%
  Opłaty 3,74 BGN

  Opcje płatności

  Szybkość

  • Przelew bankowy
   Następny dzień
  • Karta debetowa
   (+ BGN 1,49)
   Ten sam dzień
  • Karta kredytowa
   (+ BGN 1,98)
   Ten sam dzień
 • Zobacz koszty przelewu

  Całkowity koszt

  4,81 BGN
  Kurs wymiany 0,4464 
  (-0,96%
  Opłaty 0 BGN 8,00 BGN
  Zerowa opłata za przelew z kodem MONITO

  Opcje płatności

  Szybkość

  • Karta kredytowa
   Następny dzień
  • Karta debetowa
   Następny dzień
  • Bezpośrednia płatność bankowa
   Następny dzień


Pokaż wykres

Jesteśmy tu, aby Ci pomóc!

Pascal Briod

Witaj! Jestem Pascal i chętnie odpowiem na każde Twoje pytanie. Skontaktuj się ze mną, jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy - czy to w zrozumieniu wyników wyszukiwania, czy też przy znalezieniu najlepszej oferty. Z chęcią pomogę Ci znaleźć najkorzystniejszy sposób na przelewu z zagranicy. Jestem tu dla Ciebie.

Znamy odpowiedzi na Twoje pytania

Zdecydowanie tak, bo na naszej stronie zamieszczamy informacje wyłącznie o rzetelnych i sprawdzonych firmach. Na Monito piszemy tylko o bankach i firmach zajmujących się międzynarodowymi transferami pieniędzy, które posiadają pełną autoryzację i znajdują się pod nadzorem organów finansowych, w krajach, na terenie których działają.

Monito to strona, na której możesz porównać prawie wszystkie firmy zajmujące się przelewami pieniędzy za granicę. Przed każdym międzynarodowym transferem, warto porównać ciągle zmieniające się koszty. Kiedy wypełnisz formularz na naszej stronie i klikniesz „Porównaj”, wyświetli się lista wszystkich możliwości przesyłania pieniędzy pomiędzy dwoma krajami. Najtańszą opcję znajdziesz na samej górze listy. Możesz również porównać inne kryteria, takie jak szybkość transakcji czy metody wpłaty i wypłaty pieniędzy.

Zdecydowanie tak! Dokonując przelewu z innymi pośrednikami niż banki, możesz zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy. Z naszego doświadczenia wynika, że przelewy międzynarodowe wykonywane w banku kosztują najwięcej. Co prawda opłata za taki transfer może wynosić jedynie 0 złotych, ale należy pamiętać, że kursy wymiany walut stosowanych przez banki są bardzo niskie. Niski kurs wymiany oznacza mniej pieniędzy przy wymianie walut. U nas możesz porównać również usługi przelewów międzynarodowych oferowanych przez banki. Może się okazać, że korzystniej byłoby się przenieść do innego banku albo wybrać inną firmę specjalizującą się w przelewach międzynarodowych.

Monito to porównywarka ofert firm zajmujących się międzynarodowymi przelewami pieniędzy. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci w znalezieniu najlepszego sposobu na przesłanie pieniędzy za granicę. Wystarczy, że podasz państwo, z którego dokonujesz przelewu oraz kraj, do którego chcesz je wysłać, a my pokażemy Ci listę wszystkich dostępnych sposobów, zarówno najtańszych, jak i najszybszych. Kiedy już wybierzesz najkorzystniejszą dla siebie opcję, dopasowaną do Twoich potrzeb, przekierujemy Cię na konkretną stronę internetową, gdzie będziesz mógł przesłać pieniądze tanio, szybko i bezpiecznie.

Dokładamy wszelkich starań, aby informacje zawarte na nasze stronie były jak najbardziej kompletne i aktualne. Czasami jednak w naszych zestawieniach może brakować jakiejś firmy, która zajmuje się zagranicznymi przelewami. Jeśli tak się stanie, prosimy Cię, abyś poinformował nas o tym, czego brakuje! Dzięki temu będziemy mogli świadczyć jeszcze lepsze usługi dla Ciebie.