Yalova Üniversitesi’nde Bayramlaşma Töreni Düzenlendi


Açıklama: Yalova Üniversitesi Rektörlüğü tarafından Ramazan Bayramı münasebetiyle bayramlaşma töreni düzenlendi.
Kategori: Eğitim - Bilim - Teknoloji
Eklenme Tarihi: 19 Haziran 2018
Geçerli Tarih: 23 Eylül 2018, 11:50
Site: Yalova Gazeteleri - Marka Yalova
URL: http://www.yalovagazeteleri.com/haber/7899-egitim-bilim-teknoloji-yalova-universitesinde-bayramlasma-toreni-duzenlen.html


Törene Rektör Prof. Dr. Suat Cebeci, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Mustafa Öksüz, Prof. Dr. Derya Güroy ve Genel Sekreter Hilmi Yanmaz başta olmak üzere üniversitede görevli akademik ve idari personel katıldı.

Bayramlaşma töreni nedeniyle bir konuşma yapan Rektör Prof. Dr. Suat Cebeci başta Yalova Üniversitesi ailesi olmak üzere tüm Yalova halkının ve İslam aleminin Ramazan Bayramını tebrik etti. Dini ve milli bayramlarımızın toplum kültürümüzün önemli birer ögesi olduğunun altını çizen Rektör Cebeci böyle özel günlerin önemsenmesinin ve yaşatılmasının kültürümüzün yaşatılmasını sağlayacağını ifade etti. Toplumların dini ve milli değerlerini korudukları ve güçlendirdikleri müddetçe güçlü olacaklarını vurgulayan Rektör Cebeci kuruluş amacı topluma hizmet olan eğitim kurumlarının görevlerinden birinin de manevi değerleri yaşatmak, pekiştirmek ve güçlendirmek olduğunu sözlerine ekledi.