virt-top.tip - en to as translation catalogue (43 entries)

en: About ...
as: বিষয়ে ...

en: Cancel
as: বাতিল

en: Connect ...
as: সংযোগ কৰক ...

en: Connect to ...
as: চিহ্নিত বস্তুৰ সৈতে সংযোগ স্থাপন কৰক ...

en: Details
as: বিৱৰণ

en: Error
as: ত্ৰুটি

en: File
as: নথিপত্ৰ

en: Help
as: সহায়

en: Install new guest ...
as: নতুন অতিথি সংস্থাপন কৰক...

en: Local QEMU/KVM
as: স্থানীয় QEMU/KVM

en: Local Xen
as: স্থানীয় Xen

en: Local network
as: স্থানীয় নে'টৱৰ্ক

en: Memory
as: স্মৃতিশক্তি

en: Name
as: নাম

en: Open
as: খোলক

en: Open connection ...
as: সংযোগ আৰম্ভ কৰক...

en: Open connection to hypervisor
as: হাইপাৰভাইছৰৰ সৈতে সংযোগ আৰম্ভ কৰক

en: Pause
as: স্থগিত

en: QEMU or KVM
as: QEMU বা KVM

en: Quit
as: প্ৰস্থান

en: Refresh
as: সতেজ

en: Resume
as: পুনৰাৰম্ভ

en: Shutdown
as: বন্ধ

en: Start
as: আৰম্ভ কৰক

en: Status
as: অৱস্থা

en: This machine
as: বৰ্তমান যন্ত্ৰ

en: URI connection
as: URI সংযোগ

en: Virtual Control
as: ভাৰ্চুৱেল নিয়ন্ত্ৰণ

en: Virtualisation error
as: ভাৰ্চুৱেলাইজেশন সংক্ৰান্ত ত্ৰুটি

en: Virtualization control tool (virt-ctrl) by
    Richard W.M. Jones (rjones@redhat.com).
    
    Copyright %s 2007-2008 Red Hat Inc.
    
    Libvirt version: %s
    
    Gtk toolkit version: %s
as: ভাৰ্চুৱেলাইজেশন নিয়ন্ত্ৰণৰ সামগ্ৰী (virt-ctrl) 
    Richard W.M. Jones (rjones@redhat.com) দ্বাৰা নিৰ্মিত ।
    
    স্বত্বাধিকাৰ %s ২০০৭-২০০৮ Red Hat Inc.
    
    Libvirt সংস্কৰণ: %s
    
    Gtk toolkit সংস্কৰণ: %s

en: Xen hypervisor
as: Xen হাইপাৰভাইছৰ

en: blocked
as: প্ৰতিৰোধ কৰা হৈছে

en: crashed
as: বিপৰ্যস্ত

en: error set after getting System bus
as: System bus প্ৰাপ্ত কৰাৰ পিছত উৎপন্ন ত্ৰুটি

en: paused
as: স্থগিত

en: running
as: চলমান

en: shutdown
as: বন্ধ কৰক

en: shutoff
as: বন্ধ কৰক

en: unknown
as: অজ্ঞাত

en: warning: ignored unknown message %s from %s\n%!
as: সতৰ্কবাৰ্তা: %s অজ্ঞাত বাৰ্তাৰ পৰা উপেক্ষা কৰা হৈছে, %s ৰ পৰা এইটো প্ৰাপ্ত হৈছে\n%!

en: warning: unexpected message contents of Found signal
as: সতৰ্কবাৰ্তা: Found সংকেতৰ পৰা অপ্ৰত্যাশিত বাৰ্তা প্ৰাপ্ত হৈছে

en: warning: unexpected message contents of ItemNew signal
as: সতৰ্কবাৰ্তা: ItemNew সংকেতৰ পৰা অপ্ৰত্যাশিত বাৰ্তা প্ৰাপ্ত হৈছে

en: warning: unexpected message contents of ItemRemove signal
as: সতৰ্কবাৰ্তা: ItemRemove সংকেতৰ পৰা অপ্ৰত্যাশিত বাৰ্তা প্ৰাপ্ত হৈছে
