virt-manager - en to nl translation catalogue (258 entries)

en: Manage virtual machines
nl: Virtuele machines beheren

en: Virtual Machine Manager
nl: Virtuele Machine Manager

en: Error starting Virtual Machine Manager
nl: Fout bij het starten van Virtuele Machine Manager

note: ...the risk is we catch too much though Damned if we do, damned if we dont :-)(
en: Unable to initialize GTK: %s
nl: Niet in staat om GTK te initialiseren: %s

en: Unexpected Error
nl: Onverwachte fout

en: Disk image:
nl: Schijfbestand:

en: Disk size:
nl: Schijfgrootte:

en: Device type:
nl: Apparaattype:

en: Storage
nl: Opslag

en: Target:
nl: Doel:

en: MAC address:
nl: MAC-adres:

en: Network
nl: Netwerk

en: Mode:
nl: Modus:

en: VNC server
nl: VNC-server

en: N/A
nl: Niet beschikbaar

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Address:
nl: Adres:

en: Port:
nl: Poort:

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Sound
nl: Geluid

en: Device:
nl: Apparaat:

en: Creating Storage File
nl: Aanmaken van opslagbestand

en: Are you sure you want to add this device?
nl: Weet u zeker dat u dit apparaat wilt toevoegen?

en: Unable to complete install: '%s'
nl: Niet in staat om de installatie te voltooien: '%s'

en: Locate Storage Partition
nl: Opslagpartitie localiseren

en: Locate or Create New Storage File
nl: Nieuw opslagbestand localiseren of aanmaken

en: Storage Path Required
nl: Opslagpad vereist

en: You must specify a partition or a file for disk storage.
nl: U moet een partitie of een bestand opgeven voor schijfopslag.

en: Target Device Required
nl: Doelapparaat vereist

en: Invalid Storage Parameters
nl: Ongeldige opslagparameters

note: Fatal errors are reported when setting 'size'
en: Not Enough Free Space
nl: Niet genoeg vrije ruimte

en: Virtual Network Required
nl: Virtueel netwerk vereist

en: Invalid MAC address
nl: Ongeldig MAC-adres

en: Invalid Network Parameter
nl: Ongeldige netwerkparameter

en: Are you sure you want to use this address?
nl: Weet u zeker dat u dit adres wilt gebruiken?

note: XXX libvirt needs to support 'model' for input devices to distinguish wacom from evtouch tablets model.append([_("Wacom Graphics Tablet"), "tablet", "usb", True])
en: Generic USB Mouse
nl: Generieke USB-muis

en: Please wait a few moments...
nl: Even geduld...

en: Processing...
nl: Bezig met verwerken...

en: Completed
nl: Voltooid

en: Locate ISO Image
nl: ISO-bestand localiseren

en: Isolated network
nl: Geïsoleerd netwerk

en: Virtual Network
nl: Virtueel netwerk

en: Path does not exist.
nl: Pad bestaat niet.

en: Name
nl: Naam

en: Disconnected
nl: Niet-verbonden

en: Connecting
nl: Bezig met verbinden

en: Active (RO)
nl: Actief (RO)

en: Active
nl: Actief

en: Inactive
nl: Inactief

en: Unknown
nl: Onbekend

note: FIXME: Should we use 'default' even if it's inactive?
en: Virtual network
nl: Virtueel netwerk

en: No virtual networks available
nl: Geen virtuele netwerken beschikbaar

en: None
nl: Geen

en: Invalid System Name
nl: Ongeldige systeemnaam

en: Virtual Network is not active.
nl: Virtueel netwerk is niet actief.

en: Virtual Network '%s' is not active. Would you like to start the network now?
nl: Virtueel netwerk '%s' is niet actief. Wilt u het netwerk nu starten?

en: %s Are you sure you want to use this address?
nl: %s Weet u zeker dat u dit adres wilt gebruiken?

en: Creating Virtual Machine
nl: Aanmaken van virtuele machine

en: %d addresses
nl: %d adressen

en: Reserved
nl: Gereserveerd

en: Isolated virtual network
nl: Geïsoleerd virtueel netwerk

en: Error creating virtual network: %s
nl: Fout bij het maken van virtueel netwerk: %s

en: Invalid Network Name
nl: Ongeldige netwerknaam

en: Invalid Network Address
nl: Ongeldig netwerkadres

en: Check Network Address
nl: Controleer netwerkadres

en: Invalid DHCP Address
nl: Ongeldig DHCP-adres

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Target
nl: Doel

en: Do not show this notification in the future.
nl: Dit bericht in de toekomst niet meer laten zien.

en: paused
nl: gepauzeerd

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Xen Mouse
nl: Xen-muis

en: PS/2 Mouse
nl: PS/2-muis

en: Automatically allocated
nl: Automatisch toegewezen

en: Save Virtual Machine Screenshot
nl: Schermafdruk van virtuele machine opslaan

en: The screenshot has been saved to:
    %s
nl: De schermafdruk is opgeslagen naar:
    %s

en: Screenshot saved
nl: Schermafdruk opgeslagen

en: Mouse
nl: Muis

en: Sound: %s
nl: Geluid: %s

en: Are you sure you want to remove this device?
nl: Weet u zeker dat u dit apparaat wilt verwijderen?

en: Paused
nl: Gepauzeerd

en: Shutoff
nl: Afgesloten

en: Crashed
nl: Gecrashed

en: Unknown status code
nl: Onbekende statuscode

en: Save Virtual Machine
nl: Virtuele machine opslaan

en: Saving Virtual Machine
nl: Opslaan van virtuele machine

en: Are you sure you want to migrate %s from %s to %s?
nl: Weet u zeker dat u %s wilt migreren van %s naar %s?

en: Error
nl: Fout

en: Never
nl: Nooit

en: _Shut Down
nl: A_fsluiten

en: _Run
nl: _Uitvoeren

en: _Pause
nl: _Pauzeren

en: CPU usage
nl: Processorgebruik

en: Disk I/O
nl: Schijf I/O

en: CPU Usage
nl: Processorgebruik

en: No media present
nl: Geen media aanwezig

en: Size
nl: Grootte

en: Used By
nl: Gebruikt door

en: No virtual machines
nl: Geen virtuele machines

en: No VMs available
nl: Geen virtuele machines beschikbaar

en: Powered by libvirt
nl: Aangedreven door libvirt

en: <b>Source:</b>
nl: <b>Bron:</b>

en: <b>Target:</b>
nl: <b>Doel:</b>

en: <b>Virtual display</b>
nl: <b>Virtueel beeldscherm</b>

en: <b>Virtual pointer</b>
nl: <b>Virtuele aanwijzer</b>

en: <small><b>Example:</b> /dev/hdc2</small>
nl: <small><b>Voorbeeld:</b> /dev/hdc2</small>

en: <span weight="heavy" size="xx-large" foreground="#FFF">Network</span>
nl: <span weight="heavy" size="xx-large" foreground="#FFF">Netwerk</span>

en: <span weight="heavy" size="xx-large" foreground="#FFF">Sound</span>
nl: <span weight="heavy" size="xx-large" foreground="#FFF">Geluid</span>

en: Add new virtual hardware
nl: Nieuwe virtuele hardware toevoegen

en: Allocate entire virtual disk now
nl: Gehele virtuele schijf nu toewijzen

en: Browse...
nl: Bladeren...

en: Device Model:
nl: Apparaatmodel:

en: Device Type:
nl: Apparaattype:

en: Hardware Type Select
nl: Hardwaretype selecteren

en: Loc_ation:
nl: Loc_atie:

en: MAC Address Field
nl: MAC-adresveld

en: Path:
nl: Pad:

en: Virtual Network Select
nl: Virtueel netwerk selecteren

en: _Device:
nl: _Apparaat:

en: _Finish
nl: _Voltooien

en: _Location:
nl: _Locatie:

en: _MAC address:
nl: _MAC-adres:

en: _Network:
nl: _Netwerk:

en: _Size:
nl: _Grootte:

en: _Virtual network
nl: _Virtueel netwerk

en: ISO _Location:
nl: ISO l_ocatie:

en: _Browse...
nl: _Bladeren...

en: _CD-ROM or DVD
nl: _CD-ROM of DVD

en: <span color='#484848'>Name:</span>
nl: <span color='#484848'>Naam:</span>

en: <span color='#484848'>New Path:</span>
nl: <span color='#484848'>Nieuw pad:</span>

en: <span color='#484848'>Path:</span>
nl: <span color='#484848'>Pad:</span>

en: <span color='#484848'>Size:</span>
nl: <span color='#484848'>Grootte:</span>

en: <span color='#484848'>Target:</span>
nl: <span color='#484848'>Doel:</span>

en: No networking devices
nl: Geen netwerkapparaten

en: <b>Example:</b> network1
nl: <b>Voorbeeld:</b> netwerk1

en: <b>IPv4 network</b>
nl: <b>IPv4-netwerk</b>

en: <b>Summary</b>
nl: <b>Samenvatting</b>

en: A <b>name</b> for your new virtual network
nl: Een <b>naam</b> voor uw nieuw virtueel netwerk

en: Complete
nl: Voltooid

en: Create a new virtual network
nl: Nieuw virtueel netwerk aanmaken

en: Desination:
nl: Bestemming:

en: End Address
nl: Eindadres

en: End address:
nl: Eindadres:

en: End:
nl: Einde:

en: Netmask:
nl: Netmasker:

en: Network Range
nl: Netwerkbereik

en: Network _Name:
nl: Netwerk_naam:

en: Network name:
nl: Netwerknaam:

en: Network:
nl: Netwerk:

en: Physical Network
nl: Fysiek netwerk

en: Please choose a name for your virtual network:
nl: Kies een naam voor uw virtueel netwerk:

en: Size:
nl: Grootte:

en: Start Address
nl: Startadres

en: Start address:
nl: Startadres:

en: Browse
nl: Bladeren

en: Finish
nl: Voltooien

en: Host Name:
nl: Hostnaam:

en: Name:
nl: Naam:

en: Step 1 of 2
nl: Stap 1 van 2

en: Step 2 of 2
nl: Stap 2 van 2

en: Allocation:
nl: Toewijzing:

en: available space:
nl: beschikbare ruimte:

en: <span color='#484848'>CPUs:</span>
nl: <span color='#484848'>Processors:</span>

en: <span color='#484848'>Memory:</span>
nl: <span color='#484848'>Geheugen:</span>

en: Advanced options
nl: Geavanceerde opties

en: Allocate entire disk now
nl: Gehele schijf nu toewijzen

en: Architecture:
nl: Architectuur:

en: CPUs:
nl: Processors:

en: Connection:
nl: Verbinding:

en: Kernel Options:
nl: Kernel opties:

en: Kickstart URL:
nl: Kickstart-URL:

en: Memory
nl: Geheugen

en: Memory (RAM):
nl: Geheugen (RAM):

en: New VM
nl: Nieuwe virtuele machine

en: Version:
nl: Versie:

en: <b>Autostart</b>
nl: <b>Automatisch starten</b>

en: <b>Basic details</b>
nl: <b>Basisdetails</b>

en: <b>CPUs</b>
nl: <b>Processors</b>

en: <b>Memory</b>
nl: <b>Geheugen</b>

en: <b>Performance</b>
nl: <b>Prestaties</b>

en: <b>The console is currently unavailable</b>
nl: <b>De console is momenteel niet beschikbaar</b>

en: <b>Tip:</b> For best performance, the number of virtual CPUs should be less than (or equal to) the number of physical CPUs on the host system.
nl: <b>Tip:</b> Voor optimale prestaties moet het aantal virtuele processors kleiner zijn dan (of gelijk zijn aan) het aantal werkelijke processors op het host-systeem.

en: <b>Virtual Disk</b>
nl: <b>Virtuele schijf</b>

en: <b>Virtual Display</b>
nl: <b>Virtueel beeldscherm</b>

en: <b>Virtual Network Interface</b>
nl: <b>Virtuele netwerkinterface</b>

en: <b>Virtual Pointer</b>
nl: <b>Virtuele aanwijzer</b>

en: Always
nl: Altijd

en: Auth
nl: Authenticatie

en: CPU
    usage:
nl: Processor
    gebruik:

en: Change allocation:
nl: Toewijzing veranderen:

en: Current allocation:
nl: Huidige toewijzing:

en: Disk
nl: Schijf

en: Disk
    I/O:
nl: Schijf
    I/O:

en: Fullscreen
nl: Volledig scherm

en: Max Memory Select
nl: Maximale hoeveelheid geheugen selecteren

en: Maximum allocation:
nl: Maximale toewijzing:

en: Mem
nl: Geheugen

en: Memory
    usage:
nl: Geheugen
    gebruik:

en: Memory Select
nl: Geheugen selecteren

en: Net
nl: Netwerk

en: Pause
nl: Pauzeren

en: Permissions:
nl: Toegangsrechten:

en: Proc
nl: Processor

en: RAM:
nl: RAM-geheugen:

en: Run
nl: Uitvoeren

en: S_hut Down
nl: A_fsluiten

en: Screenshot
nl: Schermafdruk

en: Shut Down
nl: Afsluiten

en: Shut down
nl: Afsluiten

en: Static
nl: Statisch

en: Target device:
nl: Doelapparaat:

en: Toolbar
nl: Werkbalk

en: Total memory on host machine:
nl: Totale hoeveelheid geheugen op host-machine:

en: Unavailable
nl: Niet beschikbaar

en: Virtual Machine
nl: Virtuele machine

en: Virtual _Machine
nl: Virtuele _machine

en: _Contents
nl: _Inhoud

en: _File
nl: _Bestand

en: _Help
nl: _Hulp

en: _Save
nl: _Opslaan

en: _Take Screenshot
nl: Schermafdruk _maken

en: _View
nl: _Weergave

en: <b>IPv4 configuration</b>
nl: <b>IPv4-configuratie</b>

en: Add Network
nl: Netwerk toevoegen

en: Apply
nl: Toepassen

en: Autostart:
nl: Automatisch starten:

en: CPU usage:
nl: Processorgebruik:

en: DHCP end:
nl: DHCP-einde:

en: DHCP start:
nl: DHCP-begin:

en: Delete Network
nl: Netwerk verwijderen

en: Hostname:
nl: Hostnaam:

en: Location:
nl: Locatie:

en: Logical CPUs:
nl: Logische processors:

en: Memory usage:
nl: Geheugengebruik:

en: Memory:
nl: Geheugen:

en: Overview
nl: Overzicht

en: Start Network
nl: Netwerk starten

en: State:
nl: Status:

en: Stop Network
nl: Netwerk stoppen

en: Virtual Networks
nl: Virtuele netwerken

en: Add Connection...
nl: Verbinding toevoegen...

en: CPU
nl: Processor

en: Delete Virtual Machine
nl: Virtuele machine verwijderen

en: Virtual Machine Details
nl: Virtuele machine details

en: _Edit
nl: _Bewerken

en: _New
nl: _Nieuw

en: _Open
nl: _Openen

en: _Shutdown
nl: _Afsluiten

en: Add Connection
nl: Verbinding toevoegen

en: Co_nnect
nl: Ver_binden

en: Hypervisor Select
nl: Hypervisor selecteren

en: <b>New VM</b>
nl: <b>Nieuwe virtuele machine</b>

en: Automatically open consoles:
nl: Consoles automatisch openen:

en: Never
    For all new domains
    For all domains
nl: Nooit
    Voor alle nieuwe domeinen
    Voor alle domeinen

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: VM Details
nl: VM details

en: seconds
nl: seconden
