Mozilla - Five years of Firefox - en to eu translation catalogue (56 entries)

en: You are already signed up
eu: Dagoeneko izena emanda zaude

en: Thanks for signing up.
eu: Eskerrik asko izena emateagatik.

en: We'll be in touch with more news from Mozilla soon.
eu: Laster jarriko gara harremanetan Mozillaren inguruko berri gehiagorekin.

en: Sign up error. Please make sure you enter a valid email address
eu: Izen-emate errorea. Ziurtatu baliozko helbide elektronikoa sartu duzula

en: No email address found
eu: Ez da helbide elektronikoa aurkitu

en: Five Years Of Firefox
eu: Bost urte Firefoxekin

en: Firefox Parties
eu: Firefox festak

en: <span>Go to</span><span class="spreadfirefox-text"> SpreadFirefox</span>
eu: <span class="spreadfirefox-text">SpreadFirefox</span>

note: L10n: "FIREFOX" will be styled as bigger than the rest of the text.
en: <span>FIVE YEARS OF </span><span class="firefox-text">FIREFOX</span>
eu: <span>BOST URTE </span><span class="firefox-text">FIREFOX</span><span>ekin</span>

en: That's a long time on the Internet, so let's celebrate five years of working together to make the Web better for everyone.
eu: Bada denbora Interneten, beraz ospa ditzagun weba guztiontzat toki hobea egiteko elkarlanean emandako bost urte hauek.

en: play
eu: erreproduzitu

en: Please enable JavaScript in your browser.
eu: Gaitu JavaScript zure nabigatzailean mesedez.

en: No JavaScript
eu: JavaScript-ik ez

en: CHOOSE YOUR LANGUAGE
eu: AUKERATU ZURE HIZKUNTZA

note: L10n: Number of times the video was viewed.
en: <strong>%s</strong> <span>VIEW</span> | <strong>%s</strong> <span>VIEWS</span>
eu[0]: behin <span>ikusia</span>
eu[1]: <strong>%s</strong> <span>aldiz ikusia</span>

en: Download the video!
eu: Deskargatu bideoa!

en: SHARE
eu: PARTEKATU

en: LIGHT THE WORLD
eu: ARGITU MUNDUA

en: Want to join the fun? Try the ideas below, and when you're finished be sure to <a href="%s">post a photo or video</a> of your project to Flickr with the tag 'Firefox5'. The best photos and videos will be rewarded with cool Firefox swag
eu: Dibertimenduan parte hartu nahi? Proba itzazu azpiko ideiak eta, amaitzean, ziurtatu zure proiektuaren <a href="%s">argazki edo bideoa</a> igotzeaz Flickr-era, 'Firefox5' etiketarekin. Argazki eta bideo onenei Firefoxeko merchandising produktuak oparituko zaizkie

en: Spotlight
eu: Linterna

en: Mobile
eu: Mugikorra

en: Borrow a projector and shine the <a href="%s">Firefox logo</a> on the wall during your party, or make a logo <a href="%s">stencil</a> and place it in front of a flashlight for a cool effect. Or, go crazy and get a searchlight to create your very own Firefox &quot;bat signal&quot;!
eu: Eskuratu proiektore bat eta argiztatu <a href="%s">Firefoxen logoa</a> paretean zure festan, edo egin logo <a href="%s">txantiloia</a> eta kokatu linterna baten aurrea efektu txundigarria lortzeko. Edota, eskuratu islagailu handi bat Firefoxen zure &quot;bat-seinalea&quot; egiteko!

en: Think of the most interesting way you can combine Firefox and light. For example, create the logo out of candles on a birthday cake or program your very own lite brite! The more creative, the better.
eu: Pentsa ezazu Firefox eta argia uztar ditzakezun modurik interesgarrienean. Adibidez, sor ezazu logoa kandeletatik abiatuta edo programa ezazu zure argi propioa! Gero eta sormen gehiago, hobeto.

en: <a href="%s">Get the Firefox logo on your phone</a> and take a picture holding it in front of a local landmark. Or, organize a bunch of friends for a big group photo with the logo on everyone's phones.
eu: <a href="http://mozilla.com/mobile">Eskuratu Firefoxen logoa zure mugikorrean</a> eta egizu argazki bat leku ezagun batean. Edota, bildu lagun batzuk talde-argazki bat egiteko guztiok logoa mugikorretan duzuela.

en: Reminder: have fun, but be safe and use common sense. And get permission before projecting our logo on public buildings!
eu: Gogoratu: dibertitu, baina zentzuz. Eta lortu baimena gure logoa eraikin publikoetan proiektatu aurretik!

en: Looking Back
eu: Atzera begira

en: How has the Web changed since 2004? Read more on our <a href="%s">Hacks blog</a>.
eu: Nola aldatu da weba 2004tik hona? Irakurri gehiago gure <a href="%s">Hack-en blogean</a>.

en: Looking Ahead
eu: Aurrera begira

en: Firefox is going mobile! Get a <a href="%s">sneak preview</a> of what's in store.
eu: Firefox mugikorrera dator! Eskuratu <a href="%s">primizia</a> datorrena ikusteko.

en: Get Creative
eu: Izan sortzaile

en: Design a 5 Year poster and share it with the world on the <a href="%s">Creative Collective</a>.
eu: Diseina ezazu 5 urte hauei buruzko posterra eta parteka ezazu munduarekin <a href="%s">Creative Collective</a> ekimenean.

en: Want to stay in touch?
eu: Harremanetan jarri nahi?

en: We'll keep you posted on what's going on with Mozilla.
eu: Egunean mantenduko zaitugu Mozillan gertatzen denari buruz.

en: Please read the Mozilla Privacy Policy and agree to the terms by checking the box
eu: Irakurri Mozillaren pribatutasun-politika eta onartu baldintzak laukitxoa markatuz

en: Enter your email address
eu: Idatzi zure e-posta

en: Submit
eu: Bidali

en: I agree to the terms of the <a href="%s">Mozilla Privacy Policy</a>.  Mozilla will only use your email address to send you Mozilla information.  We will not share your email address with any other organization or individual.
eu: <a href="%s">Mozillaren pribatutasun-politika</a>ren baldintzak onartzen ditut. Zure helbide elektronikoa soilik Mozillari buruzko informazioa bidaltzeko erabiliko du Mozillak. Ez dugu zure helbide elektronikoa beste enpresa edo bakarkakorekin partekatuko.

en: Wish Firefox a Happy Birthday!
eu: Emaizkiozu zorionak Firefoxi!

en: Send one of the tweets below, or write your own.
eu: Bidali azpiko tweet-etako bat, edo idatzi zeurea.

note: L10n: Tweet preset, 110 chars max, the following link and hashtag will be added at the end: "http://bit.ly/fx5yr2 #firefox5".
en: Happy 5th birthday, Firefox!
eu: Zorionak zure 5.urteurrenean, Firefox!

en: Tweet this!
eu: Tuiteatu hau!

note: L10n: Tweet preset, 110 chars max, the following link and hashtag will be added at the end: "http://bit.ly/fx5yr2 #firefox5".
en: Remember what the Web was like in 2004? Thanks for changing that, Firefox!
eu: Akordatzen zara nolakoa zen weba 2004ean? Eskerrik asko hura aldatzeagatik, Firefox!

note: L10n: Tweet preset, 110 chars max, the following link and hashtag will be added at the end: "http://bit.ly/fx5yr2 #firefox5".
en: Celebrate 5 years of making the Web better with Firefox
eu: Ospa itzazu weba hobetzen pasatako 5 urte Firefoxekin

en: Write your own message
eu: Idatzi zure mezu propioa

en: Write your own Twitter message
eu: Idatzi zure Twitter mezu propioa

en: Write your own Facebook message
eu: Idatzi zure Facebook mezu propioa

en: Become a Fan on Facebook
eu: Jarraitu Facebook-en

en: Follow our Tweets
eu: Jarraitu Twitter-en

en: COMMUNITY
eu: KOMUNITATEA

en: Add your photos or video (and be sure to include the 'Firefox5' tag).
eu: Gehitu zure argazkiak edo bideoa (eta ziurtatu 'Firefox5' etiketa erabiltzen duzula).

en: Add yours
eu: Gehitu zeureak

en: View more
eu: Ikusi gehiago

en: Privacy Policy
eu: Pribatutasun-politika

en: Legal Notices
eu: Lege-oharrak

en: Report Trademark Abuse
eu: Markaren erabilera okerra

en: Except where otherwise <a href="%s">noted</a>, content on this site is licensed under the <a href="%s">Creative Commons Attribution Share-Alike License v3.0</a> or any later version.
eu: Besterik <a href="%s">adierazi ezean</a>, gune honetako edukiak <a href="%s">Creative Commons Aitortu-Partekatu 3.0 Lizentzia</a>pean daude.
